Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

1948’de Adana şehrinde kurulan Akbank, o tarihten beri Türkiye’de faaliyetlerini sürdürüyor. Kurulduğundan beri Türkiye’deki öncü bankalardan olan Akbank, ülkemizdeki en eski özel bankalar arasındadır. Akbank ile ihtiyacınıza göre bir kredi kartı başvurusu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Akbank kredi kartlarından birine başvurmak bir tık kadar yakınınızda. Hızlıca başvurup, çok hızlı bir şekilde sonucunu öğrenebilirsiniz. Bunların yanında Akbank, kartınızı istediğiniz adrese gönderme kolaylığını da sağlıyor.

Akbank kredi kartlarından birine sahip olduğunuzda, her harcamanızla birlikte chip para kazanacaksınız. Aidat ödemek istemiyorsanız Axess Free Kartı, harcadıkça mil puan kazanıp bu puanları uçuşlarınızda kullanacağınız Wings Kartı tercih edebilirsiniz. Herhangi bir Akbank kredi kartına sahip olduğunuzda sadece her harcamanızdan Chip para kazanmazsınız, bunun yanında bir çok markadan yapacağınız alışverişlerinizi vade farkı olmadan 9 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz ve size özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Nasıl Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapabilirim?

Herhangi bir Akbank şubesine gidip başvurunuzu yapabilirsiniz.

Gereken belgeler şöyle; Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, gerekirse gelir belgesi, 18 yaşından küçükseniz ebeveyn ile gitmek gerekmektedir.

İnternet başvurusu için formu doldurup, kartınız çok hızlı bir şekilde adresinize teslim edilir.

İsim ve soyisim, cep telefonu numarası ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numaranızı ilgili forma girerek, hangi kartı tercih edeceğinizi belirterek gönder butonuna tıklamanız yeterli.

Bu yöntemin haricinde telefon bankacılığı ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için 444 25 25’nolu Akbank müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kamuya 8 Bin 358 Memur Personel Alımı başlıklı makalemizde 8 Bin 358 Memur Personel Alımı, kasım 2016 memur alımı ve kasım ayı memur alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*