Bereket Döner Bayilik Veriyor!

Türkiye’de lezzeti ile hızla büyümeyi başaran Bereket Döner yeni dönemde yeni iş ortakları için de kolları sıvadı. Tüm Türkiye’yi hedef alan bayilik planlarını yaptı ve yatırım yapmak isteyen kişilere isim hakkını verecek. Özellikle de İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara gibi büyük şehirlerde yeni bayilikler verilecek.

Bereket Döner ilk olarak sadece Beyoğlu’nda küçük bir dönerci olarak açılmıştı. Kaliteli hizmeti ve lezzetli tatları ile kısa sürede dükkana sığmamaya başladı. Bu noktada kurumsallaşmaya yöneldi ve kısa sürede İstanbul’da yeni şubeler açtı. Bereket Döner şubeleri açtıkça farklı şehirlerden de talepler gelmeye devam etti. 2015 yılında toplam 17 şehirde Bereket Döner açıldı ve 17 şehirde 82 şubesiyle bir anda çığ gibi büyümeyi başardı. 2016 yılında da bayilik vermeye devam edecek olan Bereket Döner ilk hedef olarak 50 bayilik hakkı daha sunuyor.

Bereket Döner bayisi olmak için toplamda 150.000 TL sermaye yeterli olmaktadır. Bu sermaye ile açacağınız şehrin yerine ve nüfus özelliklerine bağlı olarak hemen kazanç sağlamaya başlayacaksınız. Bereket Döner ismini kanıtlamış bir firma olarak, müşterileri çekebilme potansiyeline sahip bir firmadır.

Bereket Döner dükkanınızı açtığınızda iç dekorasyon üzerine de kriterlerin yerine gelmesi için 25000 – 35000 TL arasında masraf yapacaksınız. Bereket Döner kar marjı ise %20 ile %25 arasında değişmektedir. Günde ortalama 1.000 TL ciro baz alındında günlük kar marjınız 200 TL olacaktır.

Rakamlarınızı giderek arttırmak için Bereket Döner’in sadece tabelası sizin için yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Hotpoint Bayilik Veriyor! başlıklı makalemizde hotpoint bayilik ve hotpoint bayilik açma hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*