Çizim Yaparak Evden Para Kazanma

İyi bir çizim yeteneğiniz var, özellikle kara kalem çalışmalar yapmaya bayılıyorsunuz ama hepsi bu. Yeteneğiniz bir kenarda öylece duruyor mu ? Kalemlerinizin uçlarını açmaya ve kağıtlarınızı hazırlamaya başlayın. Hem keyifle sevdiğiniz şeyi yaparak hem de bununla nasıl para kazanacağınızı anlatacağız.

Karakalem Çizimler Yaparak Gelir Elde Etmek

Elbette resmin ve sanatın her alanı güzel ve etkileyici. Lakin daha popüler olduğu için midir bilinmez, kara kalem çalışmalar bizlerin gözünde her zaman başka bir yaratıcılığı simgeler. Renklerin kendi ışıltılarına ihtiyaç duymuyor oluşlarından belki de..

Son zamanlarda sosyal medyada sık sık karşıma çıkan, çizerlerin yaptıkları kara kalem çalışmaları Instagram hesaplarında paylaşmaları ve bununla birlikte takipçilerindeki hızlı artış, bu çalışmaları bir para kazanma ve gelir elde etme sistemine çevirme fikri yarattı. Peki nasıl ?

Öncelikle bunun biraz sabır ve gayret gerektirecek bir süreç olduğunu hatırlatmalıyım. İşe sosyal medyayı aktif kullanan bir ünlünün karakalem portresini yaparak başlayın. Çalışma bittiğinde bunu Instagram üzerinden paylaşın ve çizdiğiniz ünlüyü gönderinize etiketleyin. Eğer çalışmanız gerçekten etkileyici ise repost alabilir, yani paylaşımınız ünlünüzün kendi profilinden binlerce hatta milyonlarca kişiye ulaşabilir. Bu çok büyük ve değerli bir reklam aracıdır. Eğer bu aşamadan sonrasını doğru yönlendirebilir ve kullanabilirsiniz ticari anlamda çok geniş bir kitleye kısa zamanda ulaşmış oldunuz demektir.

İş bununla bitmiyor. Sabır ve gayretiniz bu aşamadan sonra kendini gösterecek. Elde ettiğiniz takipçilerinizi hemen kaydetmemek için sadece çalışmalarınızı onlarla paylaşmaya devam edin. Hiçbir ticari amacınız olmadığını düşünseniz dahi size ulaşacak ve karakalem çizimlerini yapmanızı isteyecek takipçileriniz olacaktır. Bundan sonrasında elde etmek ve gitmek istediğiniz yolu kendiniz seçebilir, evden para kazanma anlamında da yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*