Defter Yaparak Evden Para Kazanma

Birçok iş fikrinin hayata geçirilebilir olacağı yeni bir yıla başlarken, siz ziyaretçilerimiz ile yeni bir iş fikrini paylaşmak isteriz. Evinizde, oturduğunuz yerden küçük ya da büyük, renkli yada renksiz yüzlerce defter tasarlayabilir ve internet üzerinden bu defterlerin satışını yaparak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Gelin işin detaylarından ve gerekli adımlardan bahsetmeye başlayalım.

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!

Defter Yapımı & Gerekenler

Öncelikle bir defter görmüş herkesin tahmin edebileceği üzere, defter yapmak için gereken malzemeleri kolaylıkla bulabilir ve edinebilirsiniz. İş içinde karmaşık ve zorlayıcı hiçbir adımın bulunmuyor olması işi güzel ve tercih edilebilir yapan detaylardan biri.

Öncelikle çeşit çeşit defterler yapmamız gereken. Bunun için defterlerde kullanacağımız kağıtlardan, defterin kare mi yoksa yüz mü olacağına kadar bir çok konuya karar vermiş olmanız gerekmekte. Defterlerinizi ürettikçe daha farklı fikir sahibi olmaya başlayacağınız için, şimdilik aklınıza gelenleri ufak ufak yapmaya başlamanızda yarar var.

İnternet üzerinden malzemeler toptan ya da perakende olarak bulabileceğiniz gibi, oturduğunuz ilin tanınmış büyük pazarlarında da bulabilirsiniz. Üstelik son derece ucuz olan malzemeleri edindikten sonra yapmanız gereken tek şey birleştirmeye başlayarak yaratıcılığınızı ve zevkinizi konuşturmak.

Yaptığım Defterleri Nasıl Satacağım?

Gittigidiyor.com ve n11.com, bizim defterlerimizi satmamız için ihtiyacımız olan sanal dükkanlarımızı barındıran platformlardan bir kaçı. Bu iki siteden dükkanınızı belli bir ücret karşılığında oluşturduktan sonra yaptığınız defterlerin fotoğraflarını kaliteli bir biçimde dükkanınıza koymak ve her bir defter için düşündüğünüz fiyatı girmek bir başka adım. Tüm bunları yaptıktan sonra diğer dükkanların önüne geçmek için reklam satın alabileceğiniz gibi, forum ya da portallar da dükkanınız reklam konularını açarak ilk müşterilerinize ulaşabilir ve evden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*