Dekoratif Vazo Yaparak Para Kazan

Evinizde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz ve yaparken oldukça eğleneceğiniz bir iş olan dekoratif vazo yapmak size oldukça iyi kazançlar getirebilir. Bu işi yapmak içinde biraz teknik bilgi, birazda el becerisi gerekiyor. Bu ikisini bir araya getirdiğinizde para kazanmamanız mümkün değil. Ancak her işte olduğu gibi sabırlı ve özverili olmak da oldukça önemlidir.

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!

Dekoratif Vazolar Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak yapacağınız vazoların dış kısmını kaplayacağınızdan dolayı, en uygun fiyata gösterişli şekilleri olan vazolar bulmalısınız. Bu vazoları kolay ve eğlenceli şekilde el işi kâğıtları ile ya da renkli kâğıtlar ile kaplayabilirsiniz.

Çeşit bakımından kendinizi geliştirmeniz hem daha çok satış yapmanıza hem de daha çok müşteri çekmenize yardımcı olacaktır. Bunun için internetten kağıttan vazo yap şeklinde arama yaparak vazoların nasıl yapıldığı hakkında bilgi alıp ufkunuzu genişletin.

Vazoları satış yapacağınız yere göre sınıflara ayırmanız satış rakamlarınınız arttırabilecek iyi bir strateji olabilir. Konumsal olarak insanların istekleri ya da alış gücüne göre vazolarınızı sınıflandırın. İşinizi takip ederek birçok dekoratif ürün satan yer ile anlaşmaya çalışın bu anlaşmalarda öncelikli olarak kar oranınızı düşük tutup kaliteli malzemeler üretmeniz müşterilerinizin size olan güvenini arttıracaktır.

Vazo Yaparak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Yapacağınız vazoların boyutları ve ince işçiliğine göre belirlediğiniz fiyatları verebilirsiniz. Yaptığınız vazoların sayısına göre 1000-2000 TL ye kadar para kazanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız vazoları internet üzerinden satabilir ve daha kolay müşteriler bulabilirsiniz. Her işte olduğu gibi bu işte de özveri oldukça önemli ilk aşamalarda para kazanamayabilirsiniz ancak emek verip sabır ettikten sonra para kazanmaya başlayacak ve işleriniz oldukça kolaylaşacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*