Dxn Türkiye Bayilik Veriyor

Network bayilik almak istiyorsanız tam yerindesiniz.  Sağlıklı gıda, sağlıklı gıda takviyeleri gibi yiyeceklerden tutun da sağlıklı kişisel bakım ürünlerine kadar her şeyi bulabileceğiniz bu firma ve bayiliği konusunda sizi biraz bilgilendirmek istiyoruz.

Firmanın ilk öncelik şartı 18 yaşından büyük olmak. Daha sonrasında ise kendini geliştirmeyi seven, yeniliklere açık insanları bayilik konusunda seçmek istiyorlar. Evet, herkes bu işi annesin karnında öğrenmiyor. Bu yüzden eğitime açık olmanız firma için oldukça önemli. Bir başka unsurumuz ise liderlik vasfına sahip olması. Sonuçta koskoca bir firmayı yönetecek. Elemanları ile iletişimi kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı bilen, sorumluluk sahibi insanların olması önemli unsurlardan. Firma liderliğe de oldukça önem veriyor gibi.

Peki, ben bu bayiliği almak istediğim yukarıda bahsettiğiniz bu eğitimleri filan ücret ödeyerek mi alacağım diye sorabilirsiniz. Firma sizi düşünmüş ve bu eğitimleri ücretsiz yapmış. Sonuçta zaten yeni bir yer açacağınız için paraya ihtiyacınız olacak bir de bu eğitimler için para ödemiyorsunuz. Kariyer ve market planları eğitimleri ile siz kendine güvenen başarılı girişimcileri firma kendine uygun kıvama getiriyor. Şirketi açtıktan sonra ise ayda düzenlenecek olan seminerleri şirket bünyesinde karşılıyorsunuz.

Dxn ürünleri ve buna bağlı firması sizden bayilik aşamasında ek başka bir şart istemiyor. Ek sermaye filan da istemiyor. Sadece kazandığınızın ortağı o kadar. Aslında ek sermaye istemiyor olması oldukça güzel. Kazandıkça veriyor olmanız sizi yormaz fakat başta büyük bir para yatırmanız sizi oldukça yorar. Çoğu insan da bu başlangıçta ki para yüzünden bayilik almak istemiyor. Yeterince sermayesi olmayanlar için önerilebilecek bir şirkettir.

Kendinizi geliştirmeye açıksanız, bu tür şirketleri seviyorsanız, pazarlamadan anlıyorsanız, kendi işimde daha iyi çalışırım diyorsanız tam siz için yaratılmış bir bayilik türü. Her işte olduğu gibi bu işte de biraz sabır göstermeniz gerekebilir. Evet, tanınan bir firmadır fakat bir anda müşterinizin çok olmasını çok zengin olmayı hayal etmemelisiniz.  Bayilik şekli ve kuralları yönünden sizi sıkıntıya sokmayacak olan firma ile iletişime geçebileceğiniz bilgiler aşağıdadır.

Telefon: 544 218 11 83

e-posta: dxn@dxnbilgi.com

Bir önceki yazımız olan Bayilik Veren Firmalar İle Çalışmanın Faydaları başlıklı makalemizde yeni iş kurmak hakkında bilgiler verilmektedir.

2 yorum

  1. Dxn Türkiye ürünleri, kazanç planı, bayilik fırsatları ile en güvenilir ve başarılı şirket olmaya aday. 2015 resmi verilerine göre dünya sıralamasında 25. sıra.

    Dxn İş fırsatı olarak da çok dikkat çekici bir firma. Memur, işçi, emekli, ev hanımı, esnaf, serbest meslek, öğrenci, her kesime ek gelir kazanma fır satı sunuyor.

    Gecikmeden yerinizi alın. Kazanmaya başlayın.

    http://www.Turkiye.Dxn.com.tr

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*