Evde Bebek Şekeri & Kurabiyesi Yaparak Para Kazanın

Günümüz şartlarında evden para kazanmak ve gelir elde etmek için bir çok yol var. Bunlardan biride bebek şekerleri ve kurabiyeleri yapmak. Bebek şekeri, yeni doğmuş bebeklerin ziyareti sırasında gelen misafirlere verilen şeker yada kurabiyelerdir. Uzun zamandır varolan bir gelenektir. Önceleri bu gelenek misafirlere lokum,tatlı vs. ikram edilerek yapılmış olsa da bugün yerini, bahsettiğimiz şeker ve kurabiyelere bırakmış durumda. Üstelik ihtiyacınız olan malzemeler ucuz ve kolayca elde edebileceğiniz türden. Bebek şekeri ve kurabiyeleri yapmaya başlayarak başta kendi cüzi gelirinizi elde edip, daha sonra işleri hiç tahmin etmediğiniz şekilde büyütebilirseniz. Tabii biraz yaratıcılıkta gerekebilir..

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!

Ev Hanımları İçin Kendi İşini Yapma Şansı

Çocuk telaşıydı, yemekti, ev işiydi derken kendi kariyer fırsatlarını yakalamak ve gelir elde etmek isteyen ev hanımları içinse bu ek iş önerimiz çok uygun olsa gerek. Üstelik tüm gününüzü yada bütün vaktinizi harcamadan kendi gelirinizi kazanmaya başlayabilirsiniz. Eğer herhangi bir kaynağınız yoksa da dert etmeyin, bankaların ev hanımlarına yönelik kredileri mevcut. Bu kredilerden yararlanarak işinizi kurmaya evinizden başlayabilirsiniz. Eğer instagram ve sosyal ağları da işinizle bütünleştirmeyi başabilirsiniz, gelirlerinizi katlayabilir ve çok sayıda müşteriye kolaylıkla ulaşabilirsiniz..

Malzemeler

1.Keçe

2.Makas

3.Magnet Mıknatıs

4.Spiral Makas

5.Yapıştırıcı

6.Kartonlar

Bir önceki yazımız olan Evde Buzdolabı Magneti Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde el yapımı magnet, evde magnet yapımı ve magnet yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*