Evde Boncuk İşi

Evde boncuk işi yaparak para kazanmak ister misiniz? Aile bütçenize katkı sağlamak isteyen ev hanımları için oldukça ideal bir iş olarak fırsat yaratacak boncuk işi; kolay ve zevkli bir iş olarak yapılacak işler arasındadır. Evde boncuk işi yapmak ev halkından akşamları dahi her bireyin katılarak üretebileceği kadar seri ve kazançlı bir iştir. Sadece biraz hızlı olmak ve bir o kadar titiz çalışma gerektirmektedir.

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!

Boncuk işi; kolye, giysi süsleme ve takı şeklinde olabilmektedir. Sadece takı işi olarak yapmanız için bir takım ek materyallerle çalışmanız gerekecektir. Zaten size boncuk işini veren firmalar gereken modeli ve tasarımı sizlere iletmektedir. Verilen modele göre monte etmek ve işlemek sizin maharetli ellerinizde şekil alacaktır. Boncuk işi kolye şeklinde olmasının yanında; bileklik, yüzük ve diğer takıları oluşturma şeklinde de yapılabilmektedir. Bu konuda üretici firma ile ayrıntıları konuşarak bilgi almanız sonucunda başlayabilirsiniz.

Günümüzde ek iş yapmadan geçinmenin zor olması ve her geçen gün artan masrafları karşılamak için ek işler bulunmaz fırsat olarak sizlere iş imkanı sunmaktadır. Üstelik ev hanımları için boncuk işi yapmak daha kolay. Halk Eğitim merkezleri el işi kurslarından ücretsiz faydalanarak bu konuda kendinizi geliştirmeniz mümkün olacaktır. Bu sayede daha fazla boncuk işi alarak pratikleşip daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

Hediyelik eşya satan takı firmaları bu iş için oldukça geniş bir piyasaya sahip. Bu konuda üretebileceğinizden eminseniz bir an önce başlamanız; bütçenize katkı olması açısından önemli bir adım olacaktır. Ayrıca boncuk işleri; bazı giysiler üzerine işleme şeklinde de olabilir. Bunun için üretici firmalar toplu ve düzenli iş imkanı yaratacak iş potansiyelini oluşturmaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan Evde Tesbih Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde evde tesbih dizme işi, evde tesbih işi ve evde tesbih yapimi hakkında bilgiler verilmektedir.

34 yorum

  1. İstanbul gaziosmanpaşa da oturuyorum mandal işi paketleme veya boncuk işleri yapabilirim elim hızlıdır verilen işi söylenen gün ve saatten önce teslim edebilirim işimde disiplinliyimdir şimdiden teşekkürler

  2. İyi günler ben 17 yaşındayım ve annemle beraber Allah Muhammed lafızlarlarından da yapmıştık yani az çok biliyoruz bu işleri ve şuanda boş durmak istemiyorum çalışmak istiyorum boncuk işlerine de elim yatkındır lütfen iletişem geçin benimle 05078497879

1 geri izleme / bildirim

  1. Evde Abiye Boncuk İşi Yaparak Para Kazanma - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*