Evde Buzdolabı Magneti Yaparak Para Kazanmak

Buzdolabı süsleri olarakta bilinen ve buzdolaplarının soğuk beyaz görüntüsüne renk katan magnetlerin evde yapımı mümkün. Yaparken oldukça zevk alacağınız magnetleri kendiniz için yapabileceğiniz gibi, ticari amaçla da yapabilir ve evde iş imkanı yaratabilirsiniz. Yapımı için gerekli malzemeleri sizler için araştırdık. Kısa bir araştırmayla ucuz ve kolayca malzemeleri edinip magnetleriniz için çalışmaya başlayabilirsiniz. İşte malzemeler ;

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!

1.Keçe

Sentetik ve doğal yün elyafından üretilen keçeleri magnet yapımında kullanabilirsiniz. İki tür keçeden de magnet yapabileceğiniz gibi, genelde tercih edilen ve daha kolay olanın sentetik keçeler olduğunu söylemekte fayda var. Renk renk keçeleri iğneleme adı verilen yöntemi kullanarak üç boyutlu figürlere dönüştürebilirsiniz.

2.Dantel ve İşlemeler

Yukarıda bahsettiğimiz keçe ile daha canlı renklerde ve yaratıcı magnetler üretebilirsiniz ama dantelle işlenmiş bir magnetin tadını vermesi çok zor. Magnetinizi ördüğünüz çok çeşitli dantellerle bütünleştirebilir ve müşterilerinize sunabilirsiniz.

3.Magnet Mıknatıs

Keçe yada dantelden herhangi birine sahipseniz ihtiyacınız olan tek şey magnetlerinizi sizin yada müşterilerinizin buzdolaplarıyla buluşturacak mıknatıslar. Magnetler için özel olarak kesimi yapılmış magnet mıknatıslarını internet üzerinden rahatlıkla sipariş edebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere bir kaç malzeme ve biraz el işiyle hobinizi ek işe dönüştürmeniz mümkün. Kısa zamanda bu küçük süsleri büyük kazançlara dönüştürmek sizin elinizde. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için sosyal medyanın gücünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendi buzdolabınızıda bolca süslemeyi unutmayın. Zira ilk müşterileriniz komşularınız ve misafirleriniz olabilir.

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımları İçin Blog Yazarak Para Kazanmak başlıklı makalemizde evde yazı yazarak para kazanma ve haber editörü olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

29 yorum

  1. Kız kardeşimle beraber çalışıyorum.Eve teslim edilip evden alınacağı sürece her türlü iş allahın izniyle elimden gelir.
    Çekmeköy çamlık ta ikamet etmekteyiz.En kısa zamanda bize dönerseniz en kısa zamanda beraber bir yol izleriz.
    Bu işe tüm samimiyetimle söylüyorum çok ihtiyacımız var.
    Bize en kısa zamanda dönmenizi temenni ediyorum.

1 geri izleme / bildirim

  1. Evde İş İmkanı ile Evden Para Kazanın - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*