Evde Çanta Dikim İşi

Evde kadınların yapacağı birçok iş olduğunu herkes biliyor. Ancak ellerine en yatkın olan iş türü olan dikiş ve nakış işinden de para kazanabilmeleri mümkün. Bu tür işlerin arasında olan evde çanta dikimi işi yapılarak iyi paralar kazanabilirsiniz. Bu iş için size gereken iyi bir dikiş makinesi ve anlaşabileceğiniz bir müşteri. El becerinizde varsa herhangi bir mağazada gördüğünüz birçok modeli kendiniz yorumlayıp çantaların üzerine işleyebilirsiniz.

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!
Çanta Dikme İşi İçin Yapılması Gerekenler
Öncelikli olarak yapılacak olan işlerde hangi sektör yönünde ilerleyeceğinize karar vermeniz gerekir. Genel olarak kadınların kullandığı çantaların kadın yaşına göre çeşit ve modelleri olduğu için yapacağınız çantaları kullananların yaş aralığı sizin için önemlidir. Genç bir bayan ile olgun bir bayanın kullanacağı çantaların modelleri de doğal olarak farklı olacaktır.
Bu işin nasıl yapıldığı hakkında oldukça fazla fikirler üretin ve yapan kişiler ile irtibata geçin. Ayrıca yapılan satışlarda kullanılan sunum şekillerini kendinize rol model olarak alıp açmak istediğiniz ya da yapmak istediğiniz çantalarda deneyin.
Eğer evde yaptığınız çantalar için toplu olarak sizden alacak müşteriler ile uğraşmak istemiyorsanız ayrıca yaptığınız çantadan daha çok kar elde etmek isterseniz. Kendi işyerinizi açabilir ve yaptığınız çantaları satabilirsiniz. Ruhsat almak için bulunduğunuz belediyeler ile irtibata geçip ilgili formları doldurarak belge alabilmeniz mümkün.
Ayrıca evde çanta dikim işi için ayrıca hasar görmüş veya sökülmüş olan çantalarında tamirini evde yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bu işten para kazanmak istiyorsanız, yapmanız gereken iyi bir iş takibi ve yapacağınız kaliteli işlerin bir araya gelerek paraya dönüşmesini sağlamak.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

1 geri izleme / bildirim

  1. Evde İş İmkanı ile Evden Para Kazanın - Başvuru Zamanı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*