Evde Çorap Süsleyerek Para Kazan

Günümüzde ek gelir olmadan yaşanmıyor. Bunun için ev hanımları eve katkı sağlamak için hem de ev ihtiyaçlarını karşılamak için çok çalışmak zorunda. Bu nedenle hem evde olup hem de yorulmadan para kazanmak ev hanımları için çok güzel bir imkândır. Bunun için çok fazla iş kolu olsa da çorap süsleme fikirleri aralarında en iyilerinden biri. Çünkü gerçekten çok kolay ve eğlenceli bir iştir. Oturduğumuz yerden bu işi rahatlıkla yaparsınız. Günümüzde gerçekten çok zor işler var. Bu işlerde saatlerce çalışıp çok az maaş alırsınız. Birazcık araştırma yaptıktan sonra farklı işleri görüp anlarlarsanız bu kadar çok saat çalışmalarına gerek kalmayacak.

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!

Ev hanımlarının zaten yemek pişirme, çocuğa bakma gibi işleri olduğu için günün belirli saatlerinde çalışabilir ve sürekli evde olmaları gerek. Bun nedenle onlar için en iyi işlerden biridir çorap süsleme işidir. Bunun işi yapabilmek için genelde büyük şehirler de olmanız gerek. Bu şehirlerden başlıca saymak gerekirse, İstanbul, İzmir gibi illerde ek gelir sağlayan bu işlere hem daha çok ihtiyaç vardır.


Evde Çorap Süsleyerek Para Kazanma İşlerini Kim Verir?

Bunu genelde büyük firmalar veriyor. Siz istediğiniz takdir de çuvallara doldurup sizin evini getiriyor. Bu çorapların sayısı çok fazladır. Dikkatli saymanız ve defolu mallara çok dikkat etmeniz gerekecektir. Bu iş çorap dikiminde fazla kalan iplerle yapılır. Dükkânlarına bu işi yapmak için maaşlı eleman alırlarsa zarara girecekleri için ev hanımlarına bu iş fırsatını sunmak daha az masraflı olduğu olur ve iş onlara verilir. Hem daha az masraflı hem de daha güzel iş çıkarırlar. Kadınlar için çorap süsleme fikirleri üretmek daha kolay ve sürdürülülebilirliği yüksektir.

Peki, kaç adet yapmam gerekir derseniz her firmanın verdiği para farklıdır. Ama genelde 1000 adet çorap için 10-20 tl verirler. Bu küçük bir kazanç gözükebilir gözünüze. Ama ilk başta bu sayıyı 1 haftada yaparsanız ilerleyen zamanlarda bu sayıyı 1 günde bitireceksiniz. Günde 20 tl den ayda 600 tl ev geliri için çok iyi bir gelirdir. Hem oturduğunuz yerden para kazanabilecek hem de ev işlerini halledebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*