Evde İş İmkanı ile Evden Para Kazanın

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler için evde iş imkanı bu sayfada. Evde iş imkanı ile evde para kazanmanın yollarına buradan ulaşabilirsiniz. Sürekli gelişen listemize en yeni evde iş imkanlarını eklemeye devam edeceğiz.

Evde İş İmkanı Sağlayan İşler

Evde Reçel Yapımı

recel-yapimi

Son yıllarda yaygınlaşan evde iş imkanı seçeneklerinden birisi de evde reçel yapımıdır. Eskiden hatırlarsanız belki annelerimiz,ninelerimiz bir çok yiyeceklerimizi evde kendileri yapardı.Evde yaptıkları reçellerde bunlardan birisi idi.Son yıllarda ev yapımı reçeller yine popüler olmaya başladı.Bu işten dikkatlice yapıldığı takdirde iyi paralar kazandırabilir fakat reçel yapımı son derece karmaşık süreçleri de barındırıyor.

Evde reçel yapımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Nikah Şekeri Yapımı

nikah-sekeri-yapimi

Ev hanımlarına iş imkanı sağlayan evde iş imkanı seçeneklerinden birisi de evde nikah şekeri yapımıdır. Bir çok kadının severek yapmak isteyeceği iş olan nikah şekeri yapımı burada önemli bir yer teşkil etmekte.Kadınlar işleri evlerine yakın firmalardan,düğün organizasyonu gibi yerleri takip ederek bulabiliyorlar.

Evde nikah şekeri yapımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Kutu Yapımı

Evde Kutu Yapımı

Evde para kazanma yollarından birisi de evde kutu yapımıdır. Evde oturduğunuzda boşta kalan zamanlarınızı değerlendirerek firmaların size verdiği kutuları istenilen şekilde katlayıp belirtilen zamanda teslim ederek gelir elde edebilisiniz. Evde iş imkanı sağlayan kutu yapımı ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde kutu yapımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Sabun Yaparak Para Kazan

Evde para kazanmak isteyenler için bir başka yol da evde sabun paketleme işidir. Bu işle uğraşanlar işin kolaylığından bahsetmekteler.Firmaların size vermiş olduğu paketleri ile sabunları kutulara yerleştirerek tane başı kazanç modeli para kazanabilirsiniz.Burada önemli olan nokta sizin performansınız.Çünkü tane başı kazanç modeli olduğu için ne kadar paketleme yaparsanız o kadar kazanırsınız. Evde iş imkanı sağlayan sabun paketleme işi ile ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Evde sabun paketleme işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Takı Yapmak

Evde takı işi nasıl yapılır

Evden ek iş sağlayan işlerden birisi de evde takı yapımıdır. Zor gibi gözüken bir iş olan takı yapımı aslında kolay işlerden birisidir.Gerekli alet ve hırdavata sahip olduktan sonra biraz da hayal gücünüzü zorlayarak oldukça kaliteli işler çıkartabilirsiniz. Evde iş imkanı olanaklarından takı yapımı ile evde para kazanabilirsiniz.

Evde takı işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Blog Yazarlığı

makale yazarak para kazanmak (620 x 325)

Evde iş imkanı sağlayan işlerden birisi de evde blog yazarlığı yapmaktadır. Kendinize iyi olduğunuz bir konu seçin. Şöyle eşe dosta bahsederken herkesin ilgiyle size dönmesini sağlayacan birşeyler olabilir mesala. Atacağınız her adım konunuzu ve başlığınızı belirlemekten geçiyor. Eğer aklımda öyle bir fikir yok diyorsanız bir kaç öneride bulunabiliriz.

Evde blog yazarlığı ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Buzdolabı Magneti Yapmak

magnet

Evde iş imkanları sağlayan yollardan birisi de buzdolabı magneti yapmaktır. Yaparken oldukça zevk alacağınız magnetleri kendiniz için yapabileceğiniz gibi, ticari amaçla da yapabilir ve evde iş imkanı yaratabilirsiniz. Yapımı için gerekli malzemeleri sizler için araştırdık.

Evde buzdolabı magneti işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Bebek Şekeri & Kurabiyesi İşi

kurabiye

Ev hanımlarına iş imkanı sağlayan bebek şekeri ve kurabiyeleri yapmaya başlayarak başta kendi cüzi gelirinizi elde edip, daha sonra işleri hiç tahmin etmediğiniz şekilde büyütebilirseniz. Tabii biraz yaratıcılıkta gerekebilir.. Evden iş imkanı sağlayan bu işle hem kendinize hem çevrenize önemli katkılar sağlayabilirsiniz.

Evde bebek şekeri ve kurabiye işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Mandal İşi

mandal işi

Evde para kazanma yollarından biri olan mandal ise evde kolaylıkla yapabileceğiniz işlerden biridir. Herhangi bir beceri istemeyen bu iş sadece mandalların montaj edilmesi üzerine kurulmuştur. Ev hanımlarına evde iş imkanı veren bu iş ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde mandal işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Kına İşi

evde kına paketleme işi 2016 (620 x 325)

Evde iş imkanı sağlayan kına işi ile ek gelir fırsatını kaçırmayın. Düğün mevsimi olarak bilinen ilkbahar ve yaz aylarında kına satışı fazla olduğu için bu mevsimlerde evde kına işi veren firmaların sayısı artmaktadır.

Evde kına işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Oyuncak İşi

evde oyuncak yapımı 2016

Evde iş imkanı sağlayan oyuncak işi ile para kazanabilirsiniz.Evde oyuncak yaparak para kazanmak istiyorsanız kendinize ilk olarak bir model belirlemeniz gerekiyor. Bazı oyuncaklar örgülerle bazıları bez parçaları ile yapılabiliyor. Beğendiğiniz ve yapabileceğinizi düşündüğünüz oyuncağın malzemelerini alarak hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Evde oyuncak işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evden Online Tercümanlık İşi

online-tercüman-isleri

İngilizce veya herhangi bir yabancı dil bilenler için evde iş imkanı oluşturan online tercümanlık ile evden para kazanabilirsiniz. Hangi dilin eğitimini vereceğiniz, ders saatleri ve ders ücretleri gibi kriterleri de ilanınıza ekleyerek ilk müşterilerinizi bulmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca eğitim internet üzerinden online olarak gerçekleşeceği için ‘Skype’ gibi görüntülü arama programlarını bilgisayarınıza dahil edebilir yada müşterinizle kontak kurarak ortak bir program belirleyebilirsiniz.

Evden online tercümanlık işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Çocuk Bakımı İşi

Evde Çocuk Bakıcılığı Yapmak

Evde çocuk bakımı ile kendinize evde iş imkanı sağlayabilirsiniz. Evde çocuk bakarak para kazanmak için ev içerisindeki vakitlerinizi ayarlamanız gerekiyor. Yani kaç saat evde kaldığınıza bağlı olarak çalışan annelerin çocuklarına bakabilirsiniz. Ayrıca evde çocuk bakmak için mutlaka şartlara uygun olan bir bakım alanına yani bir eve sahip olmanız gerekir.

Evde çocuk bakımı işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evden Grafik-Tasarım Yapmak

evde tasarim işi

Evde iş imkanı sağlayan işlerden birisi de grafik-tasarım işleridir.Grafik tasarım programları öğrenmeye başlayarak oturduğunuz yerden gelir elde edebilir, cv’nize her zaman ihtiyaç duyulan bir meslek ekleyebilir ve kariyerinizi şekillendirebilirsiniz.

Evden grafik tasarım yapmak ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Davetiye İşi

evde davetiye katlama 2016 (620 x 325)

Ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yollardan birisi de davetiye işidir.Evde yapılabilecek işler içerisinde belki de en basiti diyebileceğimiz evde davetiye işi sadece karton şeklinde düz olarak çıkan davetiyeleri katlamaktan ibarettir. Evlenecek olan çiftler eskiden sadece düz kartonlara basılı davetiyeler isterken bir süre sonra katlamalı davetiyeler tercih etmişlerdir. Ancak zamanın değişen şartları ile birlikte günümüzde davetiyeler sadece katlamalı değil üzerinde inci, taş ya da püskül detayları ile sunulabilmektedir.

Evde davetiye işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Mum Yapmak

mum yaparak para kazanma (620 x 325)

Evden iş imkanı oluşturulan işlerden birisi mum yapmaktır. Evlerde ya da çeşitli mekanlarda kullanılmasının yanı sıra özel günlerde kişilerin birbirlerine hediye etmek için seçtiği mumlar büyük bir hızla tüketiliyor. Yapımı oldukça basit olan mumlar ise verildiği şekle ve süslemesine göre olukça yüksek kazançlar sağlayabiliyor.

Evde mum yapmak ile ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Tesbih Yapmak

evde tesbih işi

Evde tesbih yaparak kendinize evde iş imkanı oluşturabilirsiniz. Tesbih gibi çeşitli aksesuarların satışı şu sıralar çok moda ve devam edeceğe benziyor. O halde sizde evinizde tesbih yaparak bu talebe cevap verebilir, ek iş sahibi olabilir ve azımsanmayacak paralar kazanabilirsiniz.

Evde tesbih yapmak ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Boncuk İşi

Evde Boncuk İşi 2016

Ev hanımlarına iş imkanı sağlayan boncuk işi ile ek gelir elde edebilirsiniz. Aile bütçenize katkı sağlamak isteyen ev hanımları için oldukça ideal bir iş olarak fırsat yaratacak boncuk işi; kolay ve zevkli bir iş olarak yapılacak işler arasındadır. Evde iş imkanı sağlayan boncuk işi yapmak ev halkından akşamları dahi her bireyin katılarak üretebileceği kadar seri ve kazançlı bir iştir. Sadece biraz hızlı olmak ve bir o kadar titiz çalışma gerektirmektedir.

Evde boncuk işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Dekoratif Vazo İşi

Dekoratif Vazo Yaparak Para Kazan

Evde iş imkanı sağlayan işlerden dekoratif vazo işi ile ek gelir elde edebilirsiniz.Bu işi yapmak içinde biraz teknik bilgi, birazda el becerisi gerekiyor. Bu ikisini bir araya getirdiğinizde para kazanmamanız mümkün değil. Ancak her işte olduğu gibi sabırlı ve özverili olmak da oldukça önemlidir.

Evde dekoratif vazo işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evden Sarmalık Asma Yaprak İşi

organik gıda

Ev hanımlarına iş imkanı sağlayan işlerden yaprak işi ile ek gelir elde edebilirsiniz.Zeytinyağlı sarmayı öyle herkes yapamaz bunu kabul edelim. Sarma yapmak el emeği ve incelik ister. Ama daha da önemlisi hangi asma yaprağını kullandığınızdır. Geniş bir yemek kültürüne sahip ülkemizde sarmalık üzüm ve asma yaprağı bulmak çok zor bir iş değil ama nerenin yaprağı olduğu önemli.

Evden sarmalık asma yaprak işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evden Saç Tokası İşi

Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanmak

Evde iş imkanı sağlayan saç tokası ile ev hanımları ek gelir sahibi olabilir. Kendi evinizde bulduğunuz boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanmanın bir yolu da saç tokası yapıp ya da süsleyip para kazanmak oldukça basit olan bu iş ile zamanınızı değerlendirebilir ve bu şekilde para kazanabilirsiniz

Evde saç tokası ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Çanta Dikim İşi

Evde Çanta Dikim İşi

Evde kadınların yapacağı birçok iş olduğunu herkes biliyor. Ancak ellerine en yatkın olan iş türü olan dikiş ve nakış işinden de para kazanabilmeleri mümkün. Bu tür işlerin arasında olan evde çanta dikimi işi yapılarak iyi paralar kazanabilirsiniz. Çanta dikim işi ile kendinize evde iş imkanı sağlayabilirsiniz.

Evde çanta dikim işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Şeker Yapmak

Evde Şeker Yapıp Para Kazan

Ev Hanımlarına iş imkanı sağlayan işlerden birisi de şeker yapımıdır. Bu işten çok fazla satış yapmanızı sağlayan etken her insanın şekere olan zafiyetidir diyebiliriz. Yapılan şekerlerin görsellik yönünden de uygun görünmesi daha fazla müşteri çekebilmenizde büyük etkendir. Ayrıca birçok pastane ile anlaşıp istedikleri şekerlerin yapılmasında yardımcı olabilirsiniz.

Evde şeker yapımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evden Defter Yapımı

defter 2016

Evde iş imkanı oluşturulan güzel iş fikirlerinden birisi de defter yapımıdır. Evinizde, oturduğunuz yerden küçük ya da büyük, renkli yada renksiz yüzlerce defter tasarlayabilir ve internet üzerinden bu defterlerin satışını yaparak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Gelin işin detaylarından ve gerekli adımlardan bahsetmeye başlayalım.

Evde defter yapımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Oyun Oynamak

oyun-oynayarak-para-kazanmak

Evde iş imkanı için ilginç fikirlerden birisi de oyun oynayarak para kazanmaktır. Özellikle çocukların, genç kuşağın, öğrencilerin hatta evde oturan bayanların bile oldukça aktif olduğu video oyunlar aynı zamanda birçok gelir kapısına sahip olmaktadır. Bu sayede hem eğlenip hem de bu işten para kazanabilirsiniz. Öyle ki bu rakamlar inanılmaz meblağlara çıkabilmektedir

Evde oyun oynamak ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Solucan Gübresi İşi

solucan gübresi

Evlere iş imkanı oluşturulan iş fikirlerinden birisi de solucan gübresi üretimidir. İnternet işleri pek bana göre değil, hem el emeği, hem hobi, hem de elimi toprağa koyacağım bir işim olsun, üstüne gelir getirsin diyorsanız tam size göre bir iş önerimiz var. Solucan gübresi üretimi yaparak evden yüksek gelir elde edebilirsiniz. Üstelik hammaddesi bedava ve öyle ürün bozulma derdinizde yok.

Evde solucan gübresi işi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Gelin Buketi Yapımı

Evde Gelin Buketi Yapıp Para Kazanın

Evlere iş imkanı sağlayan gelin buketi yapımı ile ek gelir elde edebilirsiniz. Gelin buketi yapabilmek ayrıca para kazandırdığı gibi bunun yanında elinizde oldukça maharetli yani hızlı ise doğru orantıda kazanacağınız para da artar. Özellikle evlilik sezonlarında bu işin yükü daha fazla artmaktadır. Bunun için özellikle bu iş için açılan bazı butikler ve gelinlikçiler bu gelin çiçeği yapımı için daha fazla kişiler ile irtibata geçerler.

Evde gelin buketi yapımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Sebze Yetiştirmek

Evinizde Sebze Yetiştirerek Para Kazanmanın Yolları

Evde ek iş imkanı sağlayan sebze yetiştirme işi ile oldukça güzel kazançlar elde edebilirsiniz. İlk başlarda şaşkınlıkla karşılana bu durum aslında hiçte kanıksanacak bir durum değildir. Zira güneşsiz susuz hatta topraksız tarımın yapılabildiği modern dünyada evde tarım yapmak oldukça basit gibi duruyor.

Evde sebze yetiştirmek ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Evde Çorap Süslemek

Evde Çorap Süsleyerek Para Kazan

Evde iş imkanı oluşturan önemli işlerden bir tanesi de çorap süsleme işidir.Ev hanımlarının zaten yemek pişirme, çocuğa bakma gibi işleri olduğu için günün belirli saatlerinde çalışabilir ve sürekli evde olmaları gerek. Bu nedenle onlar için en iyi işlerden biridir çorap süsleme işidir. Bunun işi yapabilmek için genelde büyük şehirler de olmanız gerek. Bu şehirlerden başlıca saymak gerekirse, İstanbul, İzmir gibi illerde ek gelir sağlayan bu işlere hem daha çok ihtiyaç vardır.

Evde çorap süslemek ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

164 yorum

 1. Merhaba ben ankarada oturuyorum 6- 7 kişilik ekibin çok acil ise ihtiyacımız var mandal kına paketleme davetiye nikah şekeri işleri yapabiliriz
  0507 300 54 56 dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Ben İstanbul Beyoğlu’nda oturuyorum buradan evlere iş veren firmalara sesleniyorum lütfen gerçekten veriyorsanız dönüş sağlayın ihtiyacı olan o kadar insan var ki buraya Umut bağlıyor Bunların içinde bende dahil eşim şizofreni hastası biz kayın babamın eline bakıyoruz u yüzden evde iş yapmak istiyorum kendi İhtiyaçlarımı kendim kazanmak istiyorum her zaman birinden birşey istemek hoşuma gitmiyor ve çok zor oluyor bir istiyon 2 istiyor üçüncü istemiyorsun o yüzden evde iş arıyorum hem de çok acilen bu ne duygu sömürüsü yapmak için yazıyorum değil başka bir şey için ve acilen iş aradığımız ehemmiyetini bilinmesi için yazıyorum Lütfen Allah rızası için lütfen

 3. Slm izmir konakya oturyrm iki üç kişiyiz paket katlama.sabun paketleme madal kına paketleme yapabilirim lütfen duyun beni çok seviyorum el beceri islerini canım sıkılıyor evdeyim genç bir kız olarak eve birazda olsa katkım olsun istiyorum acil duyun beni yoksa patlıcam duyun bennn iii lutfennnnn acilennnn..

 4. Ben İstanbul Beyoğlu’nda oturuyorum buradan evlere iş veren firmalara sesleniyorum grafik tasarımcıyım evde ek iş olarak grafik tasarım cizim teksil
  model cizim yapmak istiyorum ama başvuru yerlerini göremiyorum

 5. İnstgram üzerinden para kazanmanın kitabı
  Instagram üzerinden para kazanmanın tüm metotları, butik açmak, satış yapmak, takipçi artırmak, 4 ayrı kazanç metodu.
  Herkese hitap eden yöntemler, sürekli güncellenen tedarikçiler, hepsi 3’lü kitap setinde.
  Instakitap seti https://goo.gl/bFXFnK
  #instakitap #instagram #instagrambutik #instagrambutikaçmak #instagramkazançları #ekiş #internettenparakazanmak #internetkazançları #mobilreklam #evdenyapılabilecekişler #ekgelir

 6. Evde paketleme, boncuk dizme, tesbih yapımı, kına, nikah şekeri yapmak istiyorum.
  Eskişehir Odunpazarı civarında oturuyorum.
  Malzemeleri kendim götürüp getirebilirim.
  *** ACİL***

 7. Eve ıstıyorum diyenler yoruma msj atsın evde oturana kadar para kazanma fırsatını kaçırmayın derim ben. Bıobelında uye ekleyerek milyarlar kazana sansın varken neden boş boş oturuyor sun hadı msj at ve basala vır bir ayda 2000 lira kazanmak ıstemezmısın bıobelında tam olarak da para kazanmak için guzel bir ıs

 8. Merhabalar
  Evlere iş alan,esnek koşullara uyum sağlayan ve zamanında teslim ilkesiyle çalışan profesyonel bir ekibimiz var.Ekibimiz evde iş yaparak ekonomiye katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarından oluşmaktadır.Esenler ,Bağcılar bölgesi için hertürlü paketleme,ambalaj vb.işleri için iletişime geçebilirsiniz.Aynı bölgeler için yemek hizmetimiz de mevcuttur.
  İletişim:gulizarkuzan@gmail.com

  • ŞİMDİ SIRA SENDE
   Tek yapman gereken uçmak için kanatlarını açmak
   Ben yapamam- benim çevrem yok –çenem yok- çocuğum var -vaktim yok- sen yaparsın ben yapamam- bu iş bayan işi erkekler yapamaz ….vs
   HEPSİ BAHANE
   Kazanacagına inan biz Türk üz Türk ün kendi ürettiğiği ürünü dünyanın 130 ülkesinde satışı yapılan farmasi ürünleri var iken türkiyenin en çok kazandıran şirketi farmasi iken sen hala ameikan ürünlerini satarak para kazanmaya çalışıp ben çok kazanıyorum diyerek kendini ve ekibini kandırma.Ayrıca kendi memleketlerinde satışı yasak olan veya 3 kuruşa satılan ürünleri biz 100 lerce liraya kaliteli diyerek alıyoruz. sonrada hastahane köşelerinde sağlık bulmak için cebimizde zar zor kazandığımız parayı doktor ve ilaca yatırıyoruz.üzerimize sıkılan kurşun ve bombaların parasına bizler vesile olmayalım.
   HAYDİ UYAN TÜRKİYE
   TÜRKİYE de ilk ilaç formüllerinin mucitlerinden biri olan dr.Cevdet Tuna nın kurmuş olduğu farmaside sende çalışarak sağlık + kazanç+ kariyer kazanmak için ekibime davet ediyorum. hfzsn09@gmail.com

 9. Ankara optimum civarında oturuyoruz 3 bayan evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Ev ortamimiz ve vaktimiz çok uygun. Siparişleri vaktinde ve kusursuz yetiştirmeyi garanti ediyoruz

 10. Merhaba bugün böbrek bağışçısı olmaya hazır olduğunuzu

  biliyorsanız (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 450.000 $

  ödeme yaparsınız), acilen böbrek bağışımıza sadece 13

  kişinin ihtiyacı olduğu için böbreğimi acilen hastanemize

  satarsınız.
  SADECE sağlıklı% 100 kişi sığar.
  Talebinizi: carolbobrekhastanesi@gmail.com adresine yazın

  hemen derhal sizinle iletişime geçeceksiniz
  Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır olmalısınız ve

  yalnızca sağlıklı kişiler

  Dr Robson.

 11. Orflameye ucretsiz kayit %30 kar 21 gun sonra faturani yatir Direktor ol 1500TL MAAS + 1000$ hediye Altin direktor ol 3000tl MAAS + 2000$ HEDIYE Ust altin direktor ol 4000tl maas + 3000$hediye Arayin hemen ucretsiz kayit yapalim kazanmaya baslayin 05536833839

 12. Sevgili bayanlar,
  evde yapabileceğiniz bir iş ile sizleri buluşturmak isterim.bugüne kadar bildiğiniz katolog işlerinden çok farklı.satış yaptığımız ürünler orjinal mac,loreal gibi dünyaca ünlü markaları%70 indirim ile satıyoruz. bu ürünleri satak için uğraşmanıza gerek yok müşteriler zaten görür görmez isteyecekler sizden. detaylı bilgi için ozgesoganci0@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz

 13. evde iş yaparak aile bütçeme yardımcı olmak istiyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum sakarya geyvede ikamet diyorum mum paektleme yada mandal işi olabilir yardımcı olursanız sevinirim dönüşünüzü bekliyorum taşekkür ederim

5 geri izleme / bildirim

 1. Evde Mandal İşi 2016 - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri
 2. Evde İş İmkanları 2016 - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri
 3. Evde Davetiye İşi 2018 - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri
 4. Evde Lavanta Keseleme İşi Yaparak Para Kazanma - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri
 5. Evde Kına İşi ( Güncel ) - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri - Başvuru Zamanı | Para Kazanma Faaliyetleri

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*