Evde İş İmkanları 2018

Birikim yapmak için kendinize bir yol arıyor ve tarzınıza uygun iş bulamıyorsanız bu yazımızı okuduktan sonra tüm kararsızlıklarınız giderilecek ve güzel kazanç elde edeceğiniz işler bulma imkanınız olacaktır. Hayatınızı boş vakitlerinizi evde sessiz ve uyuyarak geçirmeyin tabi ki uyumanız gerekmek de fakat can sıkıntısı nedeni ile uyumak yerine evde iş imkanlarından yararlanarak sizler de kendinizi dinleyerek kendi kendinize hastalıklar üretmek yerine eğlenceli ve bol kazançlı vakitler geçirebilirsiniz. Evde iş imkanları 2016 sayesin de bayanlar mutfak masrafların da eşlerine yardımcı olabilecek ve hiçbir şekilde geçim sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!

Evde Patik Yün Dokuma İşi

Özellikle bayanlara hitap eden evde patik yün dokuma işi daha çok bayanlara hitap eden bir ek iştir. Ereklerin yapabilecekleri bir iş olmaması nedeni ile bayanlar bu işi hızla yapabilirler. İnternet üzerin de yapılan genel araştırmalar da ev işi doğal örgü ile yapılan patiklerin örülerek satıldığı görülmüş. Bu şekilde yapılan satışlar da iyi gelir elde edildiği görülmüş bu nedenle bayanların bu çalışmaları site sahiplerinin dikkatini çekmiş ve evde patik dokuma işi veren siteler ortaya çıkmaya başlamış, tahmini patik satışı fiyatları 20 ile 30 tl arasın da değişmektedir. Malzemelerin site sahipleri tarafından temin edildiği patik dokuma işinde patik başı ücreti anlaşma sağlayarak para kazanabilirsiniz. Evlere iş veren siteler veya iş yerleri hakkında genel bir araştırma yapabilir buradan iletişim numaraları ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca evden iş veren site ve işyerleri sadece büyük şehirler de değildir. Bulunduğunuz ilin adını arama motorlarına yazarak bulunduğunuz şehrin ek iş imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Gelin Aksesuarı Yaparak Para kazanmak

Evlilik tüm bay ve bayanların hayallerini süsleyen bir özel gündür. Bu özel günde insanlar hiçbir işlerinin ters gitmesini istememekte ve hiçbir masraftan kaçınmamaktadırlar. Bunu fırsat bilen girişimciler el işi, göz nuru emekler ile yapılan hizmetler almak için part time ve evden işler vererek bu pazarı değerlendirmektedir. Evde gelin çiçeği yapma, gelin kınası paketleme işleri yaparak siz de iyi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagramda Kendi Butik Mağazanızı Açın! başlıklı makalemizde instagram 2016, instagram butik açmak ve instagram mağaza açmak hakkında bilgiler verilmektedir.

7 yorum

  1. Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
    05372952696 iş verme dışında lütfen aramayın

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*