Evde Kalem Montajı İşi

Çağımızın büyük derdi olan geçim sıkıntısını yaşamayan birey neredeyse yok gibi. Bu yaşanan geçim sıkıntısı da biz insanları türlü işlere başvurmaya yönlendirmiştir. Birçok büyük fabrikalarda daha çok verim daha çok iş için ve bunun yanında işçi sigortası gibi durumlardan muaf olmak için yapılacak işleri evlere vermenin daha karlı olması işverenleri evlere iş vermeye yönlendirmiştir.

Evde ek gelir için yapılan birçok iş vardır. İnsanlar zor hayat şartlarında biraz olsun ailesine yardım edebilmek için birçok iş yapıyor. Bunlardan biride kalem montaj işidir. Fabrikalar kalem üretim işini yapıyorlar ve sonra montaj işini de evde ek gelir için başvuran kişilere gönderiyorlar. Bu sayede hem fabrika az masrafla çok iş elde ediyor, hem de ihtiyacı olan kişilere gelir imkânı sağlanıyor.

Evde kalem montaj işi arayanlar için bu işten de biraz bahsedecek olursak, fabrikadan kalemler parçalar şeklinde size geliyor. Kalemin gövdesi ile diğer parçalar birleştiriliyor. Sizlerin yapacağı işlemde bu kalemi tam anlamıyla hazır hale getirip paketlemektir. Bu işi evde kolaylıkla herkes yapabilir çok güç ve emek isteyen bir iş olmadığı için evde bulunan ev aile bireylerinden de yardım alabilirsiniz.

Evde yapılan iş diye bahsediyoruz ama kalem montajı işi öğrenciler içinde ciddi bir kazanç kapısı olmuştur. Bunun başlıca nedeni ise fabrikalarda çalışma saatlerinden muaf oluşunuzdur. Parçaların nereye ve nasıl takılacağı belli olduğu için bu işin yapılması zor olmadığı gibi çok vakit de almaz. Özellikle bu iş evden çıkma imkânı olmayan ve engelli insanlar için de iyi bir iş imkânı sağlamaktadır evde çok rahat bir şekilde herkes tarafından yapılabilmektedir. Yani bu iş hem işverene hem de iş sahibi olan bireylere fayda sağlayacaktır.

Evde kalem montaj işi arayan bireyler fabrikalara başvurarak ya da internet arama motoruna evde kalem montaj işi ankara şeklinde illeri ile birlikte yazarak kolay yoldan bu işe sahip olabilirler ve işlerini çok seri bir şekilde yerine getirebilirler. Türkiye’nin her yerinde bu işe sahip olmak isteyenler kolaylıkla bu işi yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

32 yorum

  1. Merhaba Eskişehirde oturuyorum 23 yaşındayım üniversite öğrencisiyim.ders programımdan dolayı çalışamıyorum o yüzden evde yapabileceğim iş arıyorum verebileceğiniz her türlü işi yapabileceğime inanıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

  2. Merhaba,

    el beceri yeteneğim bulunmakta olup evime ek gelir sağlamak amacıyla bu işi yapmak isterim. İstanbul Ataşehir mevkinde ikamet ediyorum. geri dönüş rica ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*