Evde Oyuncak Yaparak Para Kazanmak 2016

Bildiğiniz gibi çocuk gelişiminde oyuncakların yeri oldukça büyük. Günümüzde ise çoğu ebeveyn bu durumun farkında olduğu için çocuklarına el yapımı oyuncaklar alarak daha sağlıklı bir gelişim sürmelerini istiyorlar. Evde oyuncak yapımı ise ailelerin bu isteği doğrultusunda gelişen alanlardan biri oluyor.

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!

Evde Oyuncak Nasıl Yapılır?

Evde oyuncak yaparak para kazanmak istiyorsanız kendinize ilk olarak bir model belirlemeniz gerekiyor. Bazı oyuncaklar örgülerle bazıları bez parçaları ile yapılabiliyor. Beğendiğiniz ve yapabileceğinizi düşündüğünüz oyuncağın malzemelerini alarak hazırlıklara başlayabilirsiniz. Oyuncaklarınız için malzeme seçerken maliyeti düşük olan ürünlerden tercih etmeye özen gösterin.

Eğer bu alanda yeterli bilginiz yoksa internet üzerinden bulunan oyuncak yapımı videolarını izleyebilirsiniz. Evde oyuncak yapımı esnasında dikkat etmeniz gereken noktalardan biri oyuncakların gerçekten sağlam olması ve yıkanmalara karşı dayanıklı olmasıdır. Mümkün olduğunca kaliteli ve beğenilecek ürünler hazırlamaya dikkat edin. Çocukların hayal dünyasında anlamı olan oyuncaklar hazırlayın.

evde oyuncak yapımı 2016

Evde Oyuncak İşi Veren Firmalar 2016

Evde oyuncak yaparak para kazanmak istiyorsanız bu alanda faaliyet gösteren oyuncak firmalarını arayarak yaptığınız oyuncak örneklerinden gösterebilirsiniz. Bu sayede büyük siparişler alabilirsiniz. Firmalar sizlere gerekli olan malzemeleri temin edecektir. Ayrıca evde hazırladığınız oyuncakları oyuncak satan dükkânlara götürerek burada satılması içinde mağaza yetkilileri ile konuşabilirsiniz. İnternet üzerinden de ev yapımı oyuncaklar galerisi oluşturarak oyuncaklarınızı sergileyebilir ve sipariş alabilirsiniz.

Oyuncak Satarak Ne Kadar Kazanabilirim?

Evde oyuncak yapımı ile bir oyuncaktan 3-15 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Oyuncağınızın boyutuna ve sattığınız kişilere göre fiyatları değişecek olan oyuncakların evde yapımı oldukça basittir ve günde en az 10 tane hazırladığınızda aylık olarak 500 TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz. ne kadar fazla üretirseniz o kadar çok kazanacağınızı da unutmayın.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*