Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanmak

Kendi evinizde bulduğunuz boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanmanın bir yolu da saç tokası yapıp ya da süsleyip para kazanmak oldukça basit olan bu iş ile zamanınızı değerlendirebilir ve bu şekilde para kazanabilirsiniz. Bu işe başlamadan önce yapacağınız toka çeşitleri hakkında genel bilgi almanız önemli çünkü yapacağınız acemice çalışmalar size para getirmez çünkü bu işe sizden önce başlayan insanlar hem daha hızlı hem de daha kaliteli malzemeleri üretim müşterilerine temine diyorlar.

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!

Saç tokası Yapıp Satmak İçin Yapmanız Gerekenler

Yapacağınız ürünlerin satışının gerçekleşeceğinden emin olun bu nedenle çok süslü ya da çok gösterişli toka yapmaktan çekinin. Her kesimden ve her yaştan kadının kullanabileceği saç tokası çeşitleri ilk üreteceğiniz ürün gruplarının içinde bulundurun.

Yaprığınız ürünler için iyi ve güvenilir müşteriler bulmanız sizin bu kariyerinizde ilerleyebilmeniz için çok önemlidir. Bu nedenle satış fiyatınızı güvendiğiniz bir firmanın alacağı şekilde düzenleyin ve belirleyin bu sayede yapacağınız ürünleri satabileceğiniz bir müşteriniz sürekli olacak.

Hedef kitle olarak bebek ve çocuk gruplarına yapılan mağazaları alın. Bu mağazalarda bulunan ürünlerin hem yapılması hemde satışı daha kolay olur.

Yapmak istediğiniz ürünlerin satılacağından emin olduğunuz da kendi satış tekniklerinizi oluşturun ve saç tokası çeşitleri içinden en çok satılanları evinizin yakınlarında yada ulaşabildiğiniz her kermes türü organizasyonlarda satışını yapmaya çalışın. Bu sayede sattığınız üründen daha fazla kar elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

16 yorum

  1. Merhaba 4 kişiyiz. İstanbulda yaşıyoruz. Evde paketleme işi yapabiliriz. Daha öncede bu tarz işlerde çalıştık. Deneyim Sahibiyiz. İşin durumuna göre fazla kişi olarak çalışabiliriz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*