Evinizde Sebze Yetiştirerek Para Kazanmanın Yolları

Evinizde Sebze Yetiştirerek Para Kazanmanın Yolları

Bu başlık sizlere çok ilginç gelmiş olabilir hatta bazılarınız ‘yok canım daha neler’ gibi cümleler sarf edebilirsiniz. Fakat günümüz şartlarında oluşan yeni koşullar artık buna da müsaade edebiliyor. Kim evinde organik bitkiler yetiştirmeyi ve onları tüketmeyi kim istemez ki birde para kazanma vaadi olunca oldukça cazip bir iş gibi görülen evde bitki yetiştirerek para kazanma işi oldukça rehavet göreceğe benziyor.  İlk başlarda şaşkınlıkla karşılana bu durum aslında hiçte kanıksanacak bir durum değildir. Zira güneşsiz susuz hatta topraksız tarımın yapılabildiği modern dünyada evde tarım yapmak oldukça basit gibi duruyor.

Evde iş imkanı sağlayan diğer işlere ulaşmak için tıklayınız!

Sebze Yetiştiriciliğinde Verim

Peki herkesi n aklına takılan soru olan küçücük bir oda da ne kadar verim alabilirsiniz ki sorusuna cevap verelim. “ Lilo” adlı kapsül saksılar sizler için en uygun seçenek gibi duruyor duvara monte edilebilen ve fazla yer kaplamayan bu saksılar oldukça verim li bir tarım imkanı sunuyor. Evde bitki yetiştirerek para kazanma ve o bitkilerden beslenerek sağlıklı yaşamak isteyenler bu yola baş vurarak istedikleri verimi alabiliyor. Hatta verimi arttırmak isteyenler basamak saksı kullanarak daha fazla alanda organik tarım yapma fırsatı buluyor. Ayrıca bu sistemin bir parçası olan akıllı telefonlarda işin içine girerek saksıdaki bitkinin ne kadar güneş ışığına ihtiyaç olduğunu gelişim sürecini ve birçok verisel özelliklerini kaydederek sizle için en mükemmel sonuçlar elde ediyor.

Pazarlama Ve Satış

Bu ürettiğiniz bitkileri nerede ve nasıl satacağınızı düşünüyorsanız bu iş için sizlere en ideal yollardan biri olan evinize en yakın manav veya hâl pazarlarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca satışlarınızı internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bu iş için açılan organik bitki pazarlama siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerde ürünlerinizi piyasaya sürebilirsiniz. Oldukça rehavet gören bu modern tarım tekniği sizlere oldukça iyi gelir getirecektir.

Sizlerde bitkilerle ilgilenmeyi seviyor ve onların dilinden anlıyorsanız sizler için bu iş biçilmiş kaftan özelliği gösterir. Sizlerde evinizin bir odasını ya da balkonunu kullanarak organik bitki yetiştirebilir ve sağlıklı beslenirken üretim fazlası olan ürünlerden gelir sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*