Evlere İş İlanları

Boş vaktiniz varsa, çalışmıyorsanız veya ev hanımıysanız; evinizde yapabileceğiniz birçok iş bulunmaktadır. Evdeki vaktiniz değerlendirmek aynı zamanda ev bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız; evlere verilen işlerden bulabilir ve üretime geçebilirsiniz.

Evlere verilen iş ilanları günümüzde internet iletişiminin gelişmesi ile blog ve sitelerden verilmektedir. Evde yapabileceğiniz; davetiye hazırlama, mandal yapımı, kalem montajı, nikah şekeri hazırlama, örgü bebek yapımı gibi birçok farklı iş yapabilirsiniz.

Genellikle evlere iş ilanları şeklindeki konulara baktığınızda bulabileceğiniz fazlasıyla ilan karşınıza çıkmaktadır. Hemen hemen her şehirde bu tarz işverenler bulunmaktadır. Evde yapacağınız işlerde önemli olan; o işi kısa sürede bitirmenizdir. Kendinize göre bir ilan bulduğunuzda ise; iletişime geçerek, yapacağınız iş ile ilgili malzemeleri almanız ve işe başlamanız olacaktır.

Davetiye hazırlama; yaklaşan düğün ve nişan organizasyonları ile birçok firma davetiye hazırlama işleri vermektedir. Bu firmalarla ilanlarından iletişime geçerek; gerekli malzemeleri ve ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Mandal yapımı; firmalar süslü, renkli birçok mandal yapımını evlere gönderebilmektedir. Bulunduğunuz bölgede bu şekilde bir iş varsa; firma ile iletişime geçip, malzemeleri temin etmelerini sağlayabilirsiniz.

Kalem montajı; birçok farklı kalemi birbirine uygun olarak eşleştirerek, tamamlama ile yapılan bir iştir. Yapımı gayet kolay ve kısa sürelidir. Bu şekilde kalem montajı işi veren ilanları takip ederek, gerekli malzemeleri temin ederek işe başlayabilirsiniz.

Nikah şekeri hazırlama; genellikle bahar ve yaz mevsimlerinde yoğun olan bir iştir. Yapımı için gerekli malzemeler firmalar tarafında size temin edilmektedir. Yapılan örneğe uygun olacak şekilde, istenilen sürede teslim edilmesi istenmektedir.

Örgü bebek yapımı; dekoratif ve oyun amaçlı örgüden yapılan bebeklerdir. Bu işte aynı şekilde firma tarafından size verilen örnek ve malzemelere uygun olarak hazırlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Evde Tesbih Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde evde tesbih dizme işi, evde tesbih işi ve evde tesbih yapimi hakkında bilgiler verilmektedir.

8 yorum

  1. eee biz burda tık yapalım siz para kazanın biz burda sizden gelecek cvp aylarcaa bekliyelim bu haktır en az 10 kere yazdım ve siz gördüğünüz halde yazdığığımı yayınladığınız halde geri dönmüyosunuz ozaman bende hakkımı helal etmiyorum …….İHTİYACIM OLMASA BUKADAR ALÇALMAZDIM..:(

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*