Evlere İş Verenler

Boş vaktiniz varsa, çalışmıyorsanız veya ev hanımıysanız; evinizde yapabileceğiniz birçok iş bulunmaktadır. Evdeki vaktiniz değerlendirmek aynı zamanda ev bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız; evlere verilen işlerden bulabilir ve üretime geçebilirsiniz.

Evlere verilen iş ilanları günümüzde internet iletişiminin gelişmesi ile blog ve sitelerden verilmektedir. Evde yapabileceğiniz; davetiye hazırlama, mandal yapımı, kalem montajı, nikah şekeri hazırlama, örgü bebek yapımı gibi birçok farklı iş yapabilirsiniz.

Genellikle evlere iş ilanları şeklindeki konulara baktığınızda bulabileceğiniz fazlasıyla ilan karşınıza çıkmaktadır. Hemen hemen her şehirde bu tarz işverenler bulunmaktadır. Evde yapacağınız işlerde önemli olan; o işi kısa sürede bitirmenizdir. Kendinize göre bir ilan bulduğunuzda ise; iletişime geçerek, yapacağınız iş ile ilgili malzemeleri almanız ve işe başlamanız olacaktır.

Davetiye hazırlama; yaklaşan düğün ve nişan organizasyonları ile birçok firma davetiye hazırlama işleri vermektedir. Bu firmalarla ilanlarından iletişime geçerek; gerekli malzemeleri ve ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Mandal yapımı; firmalar süslü, renkli birçok mandal yapımını evlere gönderebilmektedir. Bulunduğunuz bölgede bu şekilde bir iş varsa; firma ile iletişime geçip, malzemeleri temin etmelerini sağlayabilirsiniz.

Kalem montajı; birçok farklı kalemi birbirine uygun olarak eşleştirerek, tamamlama ile yapılan bir iştir. Yapımı gayet kolay ve kısa sürelidir. Bu şekilde kalem montajı işi veren ilanları takip ederek, gerekli malzemeleri temin ederek işe başlayabilirsiniz.

Nikah şekeri hazırlama; genellikle bahar ve yaz mevsimlerinde yoğun olan bir iştir. Yapımı için gerekli malzemeler firmalar tarafında size temin edilmektedir. Yapılan örneğe uygun olacak şekilde, istenilen sürede teslim edilmesi istenmektedir.

Örgü bebek yapımı; dekoratif ve oyun amaçlı örgüden yapılan bebeklerdir. Bu işte aynı şekilde firma tarafından size verilen örnek ve malzemelere uygun olarak hazırlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Evde Fabrika İşleri Yapma başlıklı makalemizde evde iş 2016, evlere iş ve fabrika işi 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

49 yorum

 1. Merhaba ev hanimiyim istanbul cekme koyde oturuyorum kina paketleme davetiye katlama. Nikah sekeri her turlu is yapabilirim. 5 kisiyiz cabuk bitirip teslim ederiz esime katkida bulunmak yukunu hafifletmek istiyorum eger bu isi verirseniz sevinirim cok ihtiyacim var irtibata gecerseniz biran once mutlu olurum.

 2. Antalya merkezde yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum kına paketleme nikah şekeri kalem ve mandal işleri yapabilirim dönüş yaparsanız memnun olurum ek gelire ihtiyacım var

 3. Antalyada ikamet ediyorum el işlerinde tecrübem oldukça yüksektir kendim alüminyum doğrama ve kompozit kapmamak ve el işçiliği üzerine çalışmaktayım ve ustasıyım….evde mandan davetiye kına v.s. işleri yapma ya talibim iletişme geçersek sevinirim…ortalama 14 kişilik bir elin ile temiz bir işçilik yaparak teslimat yaparım…

  0534 853 55 01 ilkay

  • Antalyada ikamet ediyorum el işlerinde tecrübem oldukça yüksektir kendim alüminyum doğrama ve kompozit kaplamak ve el işçiliği üzerine çalışmaktayım ve ustasıyım….evde mandal davetiye kına v.s. işleri yapma ya talibim iletişme geçersek sevinirim…ortalama 14 kişilik bir ekip ile temiz bir işçilik yaparak teslimat yaparım…

   ilkay 0534 853 55 01

 4. Merhaba İstanbul Anadolu yakasında evde paketleme işi yapmak istiyoruz 4 kişilik bir ekibiz takı tasarım tarzı kurs sertifikasınada sahibiz elimiz yatkındır bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız çok makbule geçer hayırlı günler diliyoruz.

 5. İstanbul Anadolu yakası Maltepede oturuyorum 3 kişiyiz her türlü işi yapabiliriz ince işçiliğimiz var özellikle süsleme gibi 3d printer makinamızda var her türlü baskı alabiliyoruz plastik düğme klips vs gibi şeyleride uygun fiyata imal edebiliyorum acil işe ihtiyacımız var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*