Evlere Ütü Yaparak Para Kazanmak

Son yıllarda yaygınlaşan evde iş imkanları insanlara ekstra bir gelir kaynağı sağlamaktadır. Evlere ütü yaparak para kazanmakta bu yollardan birisidir.

Birçok alandaki servis hizmetleri yeni yatırım alanlarını da girişimler için hazırlamakta. Evlere ütü yaparak para kazanmakta bu girişimlerden bir tanesidir. Özellikle büyükşehirlerde görülen servis hizmet mağazaları bulunmakta. Sizlerde ütü yaparak bu alanda başarılı bir yatırım yapabilirsiniz.

Müşteri Listesi Hazırlayın

Ütü işi içinkorkmanıza gerek yok. Evlere ütü yaparak para kazanmak için son derece makul fiyatlarla yatırım yapmak mümkün. Kurulacak bir hizmet durağı ile evlere,işletmelere,kobilere,otellere neredeyse sınırı olmayarak çok sayıda yere hizmet vermek verebilirsiniz. Bu hizmet durakları genellikle abonelik sistemiyle çalışarak para başına ücret almaktalar. Ortalama büyüklükte bir ütü hizmeti veren hizmet mağazaları, işyerleri 500’e yakın müşteri portföyü barındırmaktalar.

Fiyat Listeleri

Evlere ütü yaparak para kazanan hizmet noktaları genellikle para başı ücret almaktalar. Bu ücretlendirme de miktar arttıkça fiyat düşmektedir. Bölgelere göre fiyatlar değişiklik göstermekle birlikte ortalama bir fiyat listesi aşağıda bulunmaktadır.

20 parça = 20 TL.

30 parça= 25 TL.

40 parça= 30 TL.

120 parça=70 TL.

Nasıl Bir Mekan ?

Evlere ütü yaparak para kazanmak için kurmamız gereken bir dükkan büyüklüğü ortalama 50-100 m2 kadardır. Kullanacağımız araç gereç ise salonun büyüklüğü, kapasitesine göre 2-4 adet profesyonel ütüdür. Profesyonel tip ütüler olan “paskaralı ütüler” kendi buhar ve vakum özelliği bulunmakta. Bu ütülerin fiyatı 1400 euro civarındadır.

Yukarıda söylenenlere ek olarak su,elektrik,drenaj sistemleri,egzos bağlantısı(vakum için) gibi bir yapıya ihtiyacınız var ki bunun da ortalama ücreti 3-4 bin dolar civarıdır.

Evlere ütü yaparak para kazanmak için potansiyel hedef kitleleriniz çalışan bay-bayanlar,üniversite öğrencileridir.

Bir önceki yazımız olan Veri Girişi İle Para Kazanabilirsiniz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*