Halkbankası Parafcard’a Nasıl Başvurulur?

Türkiye Halk Bankası bilinen adıyla Halkbank esnaflara ve sanayicilere ucuz kredi vermek  adı altında 1933 yılında kurulmuş  bir kamu bankasıdır.  Sadece esnaflara değil diğer müşterilerine de kredi dışında hizmetleri bulunmaktadır.  Bunlardan birisi Parafcard adı verilen kredi kartı hizmetidir.  Yurt içi ve yurt dışında istenilen yerde alışveriş yapma olanağını müşterilerine sunmuştur.  Ayrıca Paraf Üyesi işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde banka tarafından belirlenen kampanyalardan yararlanabilirsiniz.  Halkbankası müşterilerine kendi kampanyanızı ve gününüzü seçme imkanı da sağlamaktadır. Paraf Günüm kampanyası altında indirim için, ekstra ParafPara için, artı taksit ve erteleme için  her ay aynı günde aynı fırsattan yararlanabilirsiniz.  Bir diğer kampanya ise Parafcard ile yaptığınız 150 TL’lik alışverişte İSPARK’a ait bütün otoparklardan 3 saat ücretsiz faydanabilirsiniz. Bunun gibi bir çok kampanyaya Paraf sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

 Parafcard’a nasıl başvurabilirim?

1-  Halkbank şubelerine  belgelerinizle giderek başvuruda bulunabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş her birey nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesi ile birlikte istediğiniz Parafcard’ına ait  başvuru formunuda doldurarak başvurabilir.

2-   Halkbank’a ait olan www.parafcard.com.tr adresinde bulunan Hızlı Başvur sekmesinden bilgilerinizi doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

3- Kısa mesaj ile de başvuru yapmanız mümkündür. Telefonunuzdan istediğiniz kart türüne ait PARAF / PARAFLY yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik numaranızı ve gelir bilginizi yazıp 3452’ye mesaj gönderebilirsiniz.

4- Halkbank’a ait müşteri hizmetleri olan Halkbank Dialog’a  0850 222 0 400 numarasını arayarak yetkiller sayesinde başvurunuzu kolayca  oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Katılım Bankası Kredilerine Nasıl Başvurulur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*