Ev Hanımları İçim İç Giyim İş Fırsatı 2018

İç Giyim üretimi üzerine son yıllarda kurulmaya başlanan çok sayıda firmayla birlikte, iç giyim ürünlerinin pazarlanması ve direk satışı konusunda ki arz talep orantılı eğilimler, iç giyim ürünlerinin sadece firmalar yoluyla değil, kişisel katalog ve bireysel satış teknikleriyle satışının desteklenmesine neden olmuştur. Evden para kazanmak ve kendi gelirini elde etmek isteyenler, katalog üzerinden iç giyim ürünleri işi veren firmalara ulaşabilir ve iç giyim ürünleri satışına başlayabilirler. Gelin iç giyim ürünleri, nasıl iş alınacağı ve nasıl gelir elde edebileceğiniz konularına şöyle bir değinelim..

Katalog İç Giyim Pazarlaması ve Satışı

Giyim üzerine yapılan pazarlama ve satış olanaklarının, fırsatlarının tümü iç giyim piyasası içinde de var olduğu bir gerçek. İç Giyim ihtiyaçlarının karşılanması noktasında firmalar hazırladıkları kataloglar üzerinden sizlerin de satış yaparak belli bir yüzde karşılığında gelir elde etmenize olanak sağlarlar. Sektör iç giyim üzerine olduğunda sadece kadın iç giyim üzerine düşünmek hatalı bir düşünce olabilir. Kendi gelirini elde etmek isteyen ya da ek gelir elde etmeyi amaçlayan beylerde tabii ki bu iş fırsatını değerlendirebilir ve para kazanmaya başlayabilirler.

Katalog İç Giyim İlanı Veren Firmalar

TÜRKOBİR Firması iç giyim üzerine satış yapan bir firmadır. Şuan sistemlerinde 2 milyon üyeleri bulunmaktadır. Bu gerçekten çok ciddi bir rakam ve güvenirliği konusundaki endişelerinizi giderebilir. Firmanın genel iş tanım ve bilgilendirmeleri şu şekilde;

* TÜRKOBİR Ev Hanımlarının Kendi çevrelerinde Katalog üzerinden İç Giyim’den Kozmetiğe kadar binlerce çeşit ürünün satışını yaparak ayda yaklaşık “4.000 TL” kazanç sağladıkları ve biraz daha gayret göstererek SGK’lı oldukları bir Network/Marketing sistemidir.
* TÜRKOBİR satış temsilcisi olmak için öncelikle Google’a Türkobir yazarak Web sitemize giriş yapın. Sonra Web sitemizin üst tarafında bulunan “Temsilcimiz Olun” butonuna tıklayarak üyelik oluşturup sisteme kayıt oluyorsunuz. Kayıt olurken karşınıza iki çeşit “Çantalı Satış Seti” seçeneği çıkacaktır. Bu seçeneklerden birini seçerek kayıt oluyorsunuz.
* Çantalı Satış Setleri; sizin rahat bir şekilde satış yapıp para kazanmanız için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak evinizde açılan bir mağazanızdır. Bu setler sayesinde AVM lerin dahi satamayacağı kadar çok geniş bir ürünü yelpazesini satma imkanı bulacaksınız.

* Siz kayıt olduktan sonra bayan temsilci danışmanlarımız tarafından önce aranıyorsunuz. Temsilci danışmanlarımızın sizi arayıp üyeliğinizi onaylamasından sonra kayıt olurken seçmiş olduğunuz Satış Setiniz PTT Kargoyla adresinize gönderiliyor.

Bir önceki yazımız olan Ek Gelir Etiket Yapıştırma İşi Veren Firmalar 2017 GÜNCEL başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*