İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası A.Ş. ticari ve bireysel bankacılık hizmetleri veren özel bir banka kurumudur. Mustafa Kemal Atatürk’ün 1924 yılında verdiği yönergeler doğrultusunda kurulan İş Bankası, Cumhuriyet dönemi içindeki ilk ulusal ve milli bankadır. Şu an dünyanın  en büyük bankaları arasında  118. sırada olan İş Bankası sadece Türkiye’de değil KKTC’de 15, İngiltere, Irak, Kosova’da 2 ve Bahreyn’de 1 adet olmak üzere 22 yurtdışı şubesine sahiptir.  İş Bankası, çeşitli kredi kartları sayesinde başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her yerinde alışveriş yapma ve diğer bankacılık hizmetlerini nakit olmadan kullanma olanağını  müşterilerine sunmuştur. Her bir müşterisinin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran bankalar arasında yer alan İş Bankası’nın, Maximum, İş’te Üniversiteli ve aidatsız kredi kartları gibi  ürünleri bulunmaktadır.

 

İş Bankası kredi kartı başvurusunu nasıl yapabilirim?

1-  İş Bankası şubelerine gerekli belgeleri götürerek başvurunuzu yapabilirsiniz.
T.C. nüfus cüzdanınız ya da kimlik kartınız, resmi gelir belgeniz ve özel sektör çalışanıysanız SGK hizmet dökümü belgeleri kredi kartı başvurunuz için yeterli olacaktır.
2-  Eğer İş bankası müşterisiyseniz, mobil bankacılık sistemi olan İşCep uygulamasını telefonunuza indirerek başvurabilirsiniz.
3- Müşteri hizmetlerine ait olan 0850 724 0 724 telefon numarasını arayarak  kredi kartı başvurunuzu yapma imkanına sahipsinizdir.
4- İş bankası kendine ait  ATM’lerden de başvuru kabul etmektedir.
5-  İş bankasının www.isbank.com.tr internet adresinde bulunan kredi kartları işlemleri sekmesinden istenilen kart için  formda bulunan gerekli yerleri doldurarak  kredi kartı başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz.

 

 

 

 

 

                                    

Bir önceki yazımız olan Enpara.com Müşterisi Nasıl Olunur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*