Just Chik’n Franchise Bayilik Bilgileri

2009 yılında gıda sektörüne girip yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren bir firmadır. 2014 yılında ise Novada Söke Avm’de bu yolculuğuna başladı adı Just Chik’n oldu. Just Chik’n Franchise işletmesine adına bayilik almak istiyorsanız eğer, bu işin oldukça çok rahat olacağınızdan emin olabilirsiniz.

İlk başta bu firmada da her şeyin sizin adınıza düşünüldüğünü göreceksiniz ve rahatlayacaksınız. İş başında durmadan çok büyük bir rahatlık ile yönetebileceğiniz işletme sunuyor size. Bunun da haricinde anahtar teslim yöntemi ile işletmenin kurulumu aşamasında sizi hiç yormuyor. Sahip oldukları çevrimiçi takip sistemleri ile işletmenizin kurulum aşamasında ki de dâhil olmak üzere yürütülen her aşamayı rapor halinde cep telefonlarınızdan görebiliyorsunuz. Günlük kamera kayıtlarına dahi ulaşmanız mümkün.

Bu işletme hakkında kazanıyor mu kazanmıyor mu şeklinde düşünmenize bile gerek yok. Kâr konusunda size garanti veren bir işletmedir. Ayrıca işletme için alışveriş yapmak, tedarikçi bulmak zorunda da kalmazsınız. İşletmenin genel merkezi sizin adınıza zaten bunu yapmıştır ve alışveriş yapacağınız yerleri çoktan belirlemiştir bile. Bu yüzden de aslında mutfak konusunda market alışverişinizin çok üst safhalarda olmamasını engellemişlerdir. Mutfak masrafınızda düşünce hali ile kazancınız artmış oluyor.

İşletmeyi açmaya karar verdikten sonra iki haftalık personel eğitimleriniz olacaktır. Personel eğitimi farklı, personel koçluğu eğitimleri ise daha farklıdır. Just Chik’n Franchise koçluk için de sizlere eğitim imkânı sunmaktadır. Düşük yatırım maliyeti ile yüksek kazancın garantisini vermiş olup zaten tanınan bir işletme olduğu için reklam konusunda da sıkıntı yaşamayacağınızı tatbik etmişlerdir. Lezzetinin ise müşteriler tarafından onaylanan bir işletme olması işinizi çok kolaylaştıracaktır. Bayilik almak için çok iyi bir fırsat olabileceği kanısındayız. Her şeyden önemlisi ise anahtar teslim sistemleri bayilik alacak olanları oldukça cezp ediyor.

Bir başka önemli konu ise her şeyin sizin adınıza düşünülmüş olmasıdır. Sizin ikram edeceğiniz, menülerde kullanacağınız lezzetler bile genel merkez tarafından sizin adınıza anlaşma yapılmış. Eğer bu işletmenin bayiliğini almak istiyorsanız yaklaşık 8 hafta önce başvurmanız gerekmektedir. 8 hafta sonrasında ise mükemmel bir işletmenin sahibi olabilirsiniz. Başvurularınızı yapmak için franchise@justchikn.com adresinden ilgili firma bayiliğine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pizza Bulls Bayilik Franchise Şartları ve Bilgileri başlıklı makalemizde Pizza Bulls Franchise bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*