Köfteci Ramiz Bayilik Veriyor!

Yemek sektörünün kısa zaman içerisinde gösterdiği müthiş ilerleme,kendisini birçok marka üzerinden göstermeye devam ediyor. Bu markaların her biri kendi içerisinde gelişim gösterdikçe, çalışanlarına ve müşterilerine de destek vermeyi başarmaktadır.

Bu firmalar arasında yer alan Köfteci Ramiz, ülkemiz sınırları içerisinde bayilik anlamında en çok yayılım gösteren firmaların arasında yer alıyor. Buna paralel olarak firmanın yakın zamanda duyurduğu bir bayilik dağıtım haberi de söz konusu.

Köfteci Ramiz markası kendi içerisinde çeşitli özellikler taşıyan ve bu özellikleri ciddiye alan bir firma olarak, bayilik isteyenlere çeşitli şartlar sunmakta ve bu şartlarla birlikte ortaya çeşitli zorunluluklar çıkmaktadır.

Mesela sahip olduğunuz mekana Köfteci Ramiz kalitesini ekleyebilmek için, metrekare başına yaklaşık 1,5 – 2 bin lira harcamanız gerekiyor. Metrekare olarak belirtilmesi özellikle dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

Bu mekanlar adına tüm özellikleri bir araya getirdiğimizde, bayiyi açmak istediğiniz bölge ve mekanı da seçerek, 250 bin ile 500 bin lira arasında değişen toplam bedele ulaşıyoruz. Günümüzde bu rakam çok büyük bir karşılığa gelmekte ve ciddi bir anlam ifade etmektedir..

Köfteci Ramiz, Akhisar’dan ülkemize yayılan bir marka olarak ; sahip olduğu tüm şubelere günlük olarak et ulaştırmasıyla bilinen bir markadır. Özellikle köftelerin ve kullanılacak et ürünlerinin tamamı, bayilere hızlı ve eşit şartlarda gönderilir. Hatta bu ürünlerin bayi kapısına kadar gönderildiğini söyleyebiliriz.

Firma bayilik konusunda yalnızca maddi bir beklenti içine girmiyor.Bayilik için başvuranlardan bir de proje üretebilme becerisi istiyor. Eğer Köfteci Ramiz için bir bayilik talebinde buluyorsanız, bulunduğunuz bölgeye özgü bir yatırım hareketine ya da çalışma dizaynına sahip olmanız gerekiyor.

Gıda sektöründe köfteci ramiz bayilik istiyorsanız bu markanın sizin tek dikkat noktanız olması ve işinizi uzun süreler boyunca yapabilecek olmanız gerekmektedir.

Firmanın bayilik talebinde olan tüm adaylara yaklaşım şekli bu şekilde örneklendirilebilir. Sizde bu tür bir talep içerisinde iseniz, tüm bu özelliklere uygun şekilde davranıp firmaya başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mangal Plus Bayilik Veriyor! başlıklı makalemizde Mangal Plus, Mangal Plus Bayilik ve Mangal Plus bayilik veriyor hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*