Makale Yazarak Para Kazanma

Son zamanların en gözde mesleklerinden biri olan makale yazarak para kazanma yüksek kazançların elde edilebileceği sektörler arasında bulunuyor. Günde sadece birkaç saatinizi ayırarak ilgi duyduğunuz alanlarda yazılar yazmanızla birlikte milyonların okuyabileceği yazılar hazırlamak ve bunun karşılığında da para almak sizler için de güzel bir fırsat olsa gerek.

Makale Yazarak Nasıl Kazanç Sağlanır?

Makale yazarak para kazanma fikri için ilk olarak dil kurallarına uyan bir yazı hazırlamanız ve bildiğiniz bir alanda özgün bilgiler vermeniz gerekir. Yazınızın kaç kelime olacağı size kalmış bir iştir ve yazı içerisinde birkaç başlık ve paragraf kullanmanız daha güzel ve okuyucuların beğeneceği türden bir yazı olacaktır.

Hazırladığınız yazıyı hazır makale satışı yapılan sayfalarda paylaşarak satılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca makale yazımı konusunda kendinizi geliştirmek adına sağlık, kişisel bakım, eğitim gibi konularda yazılar yazabilir ve bu sistemlere yükleyebilirsiniz. Bir süre sonra tanınan bir yazar olabilir ve yüksek kazançlarla dolu bir dünyaya dâhil olabilirsiniz.

yazı yazarak para kazanmak (620 x 325)

Makale Yazarak Ne Kadar Kazanabilirim?

Makale yazarak para kazanma ihtiyacı hissetmişseniz günden 2 saat boyunca bilgisayar başında oturarak araştırmalar yapabilir ve yazılarınızı hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız her yazı makale sektörü içerisinde kelime sayısına göre fiyatlandırılacaktır. 100 kelime üzerinden fiyatlandırılan makalelerde 100 kelimesi en az 0.75 kuruş ya da 1 TL gibi bir rakamdan satılabilmektedir. Tabi kaliteli yazılarda fiyat daha da artmaktadır. Eğer ilk ay kendinize günde 5 saat bilgisayar başında oturma süresi ayırırsanız ve düzenli bir yazar olursanız 500-1000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işten ilerleyen zamanlarda 3000-5000 TL arası kazançlarda elde edebilirsiniz.

Makale Yazdıran Siteler Hangileri?

Makalelerinizi satmak ya da düzenli olarak sipariş almak istiyorsanız forum sitelerine üyelikler gerçekleştirebilir ve buralarda bulunan makale satış bölümünden alıcılara ve satıcılara ulaşarak makalelerinizi satabilir ya da siparişler alabilirsiniz. Makale yazıp sizde para kazanmak istiyorsanız videolinka@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*