Mangal Plus Bayilik Veriyor!

İzmir’den yayılan, bildiğimiz en klasik lezzetleri yeniden işlemiş ve bu sayede farklılık yaratmayı başarmış bir marka ; MANGAL PLUS…

Sektöründe 20 yıllık tecrübesi olan ve bunun dışında yurtdışında 5 ayrı  markaya da sahiplik yapan marka grubunun temel hedefi önce ülkemizde sonrada birçok dünya ülkesinde başarıyla yer almaktır.

Uygun Fiyatlara Müthiş Lezzetler

Mangal Plus içinde bulunduğumuz Aralık ayı itibarı ile ülkemizde 5 ; genel olarak ise 10 şubeye ulaşan bir markadır. Hali hazırda İzmir Egepark AVM, Karşıyaka Çarşı, Optimum AVM,Vialand AVM ve Beylikdüzü Migros AVM gibi büyük yapılarda şubesi bulunan marka, bu şubelerin sayısını daha da fazlalaştırmayı hedefliyor.

Başarılı ve sağlıklı bir hizmet sunma adına yatırımlarını kendi içerisinde  gerçekleştiren firma, 2016 yılı içerisinde bayilik verme kararı aldı.

Marka sahibi Melis Örnek ; ‘’Sağlıklı markalaşmanın doğru iş ortaklıkları ile olacağını biliyoruz.  Şubelerimizin  içinde bulunduğu AVMlerin yeme&içme bölümlerinde ciro/m2 verimliliği olarak ilk 3 sırada yer alarak bize göre daha yaygın ulusal rakip markalarımızdan daha fazla bir müşteri talebi yaratmış durumdayız.Gelin bir iş geçmişi olan , kısa sürede geri dönecek yatırım avantajı ile hali hazırda açık olan şubelerimizden birini veya yeni yatırım alternatiflerimizden birini size franchise verelim; bu aileye katılın , ayrıcalıklı yatırımcılarımızdan olun’’ şeklindeki açıklamaları ile markanın temel hedeflerini ortaya koymakta ve bayilik işiyle ilgili püf noktalarını sergilemektedir.

Markanın Temel Hedefi : Ortak Başarı

Mangal Plus markasının sahipleri yurtdışında ve yurt içinde sektörü, piyasayı derinlemesine olarak ve en iyi şekilde analiz etmiş kişilerin başında gelmektedir. Dolayısıyla markanın istediği başarı, yalnızca ana firmanın başarısı olarak değil tüm firmalar adına ortak başarı olmalıdır.

Türkiye’nin en ünlü ve popüler olarak bilinen tedarikçi markalarıyla birlikte oluşturduğu zengin menüsü, yemeklerine özgü olarak belirlenen özel sosları ile alanında lider olma hedefinde olan markanın bayilikle ilgili net duyuruyu yakın zamanda yapması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Pizza Pizza Franchise Veriyor! başlıklı makalemizde pizza pizza hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

  1. bunlar dolandırıcı çıktı. Bütün piyasaya ( kurumsal ve kurumsal olmayan bütün firmalar dahil ) borç takıp ortadan kayboldular. Firmada çalışan her çalışanın maaşları dahil olmak üzere hiçbir alacağını vermedikleri gibi onları darp ettirmekle tehdit ettiler. Batu aysal firmanın yasal ortağı olmadığı halde Melis örnek ile birlikte piyasayı yaklaşık olarak 2 milyon TL dolandırdı. Melis örnek’in şizofren oğlu Orkun Örnek kendini Mangal Plus’ın sahibi diye tanıtıp ortalıkta çok lüks geziyordu. Mercedesler, yatlar,yazlıklar ve hayat kadınlarına olan düşkünlüğü ile şimdilerde Karşıyaka Spor klübünün voleybol şubesinde yöneticilik yapıyor.
    Normalde iki kelimeyi bir araya getiremeyen bu şizofren annesinin piyasayı dolandırdığı paralarla ortalarda bir bok gibi geziyor.
    Mangal Plus ile herhangi bir ilişkiniz olmadıysa çok şanslısınız. Olduysa yukarıda yazanların harfiyen doğru olduğunu sizde çok iyi biliyorsunuz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*