MNG Kargo Acenteliği Açmak

 2003 yılında Mng Holding bünyesinde kurulan Mng Kargo, kısa zamanda çok büyük başarılara imza atti.800 u aşkın şubesi ve 8000 den fazla çalışanı bulunuyor. 7 adet Teknolojik Aktarma Merkezi kurarak Türkiye’de bir ilke imza attı. Bu son teknoloji merkezler sayesinde, saatte 65.000 kargo el değmeden ayrıştırılmakta ve kargo araçlarına yerleştirilmektedir.2000 den fazla kara taşıma aracı ve 6 adet uçakla hizmet veriyoruz. Yine Türkiye’de bir ilke imza atıp kendi uçak filosuna sahip olan Mng Kargo tüm şehirlerarası kargo icin 24 saatte teslim garantisi sunuyor. 220 ülkeye hizmet götürmekte olan Mng Kargo 2009 yılında, FedEx Express ile lisansörlük anlaşması imzalamıştır.

Acentelerimiz

Mng Kargo acente sayısı Türkiye genelinde 550 ye ulaşmıştır ve bu sayının arıtılması planlanmaktadır. 250 adet acentelik verilecektir. Mng Kargo acenteliği kurma aşamasında dikkat ettiğimiz bazı noktalar bulunmaktadır.

Aradığımız Kriterler

  • 25-45 yaş aralığındaki bay ya da bayan adaylar
  • Özellikle yönetici pozisyonunda 3 yıl ve üzeri deneyim sahibi olanlar
  • En az lise tercihen üniversite mezunları
  • Bilgisayarı ve MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanan
  • Kendine guvenen, analitik düşünebilme becerisi olan ve çözüm odaklı çalışan
  • Planlama ve organizasyon konusunda kendine güvenen
  • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, disiplinli çalışma sistemini benimsemiş adaylar bize başvurabilirler.

Yukarıda saydığımız koşulları sağlıyor ve Mng Kargo acenteliği kurma konusunda kendinize guveniyorsaniz, oncelikle başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Aylık olarak orta düzey bir yöneticinin aldığı kadar bir maaşa sahip olacaksınız. Mesleki egitim, staj, isletme giderleri, kargo araçları vb.tarafimizdan sağlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Öz Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*