Penti Bayilik Veriyor!

Penti özellikle ev giyim, çorap, tayt ve plaj giyimler olmak üzere birçok ürün grubu bulunan ve Türkiye genelinde şubeleri bulunan bir firmadır. Türkiye’de mağaza sayısı 200’ün üzerinde. Yurtdışında ise 19 farklı ülkede 70 mağazası bulunmakta. İngiltere, İtalya ve Çin’de satış ofisleri bulunan Penti her geçen gün bu sayıyı arttırmakta. Penti aynı zamanda Avrupa’nın en büyük üretici firmasından birisidir.

Penti yurtiçinde bayilik ya da franchise sistemi bulunmamaktadır. Şuan için sadece yurtdışına bayilik vermektedir. Şuana kadar Amerika, Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna Hersek, Gürcistan, Hırvatistan, Irak, İspanya, Kanada, Kazakistan, KKTC, Kosova, Makedonya, Moğolistan, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Sırbistan, Ukrayna gibi ülkelerde faaliyetlerine devam eden Penti, yeni yatırımcılarını beklemektedir.

PENTİ BAYİLİK BAŞVURUSU

Penti özellikle bayanların sevilen markası ve uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Penti bayiliği için İstanbul merkez ofisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

Adres: Basın Ekspres Yolu. Kavak Sokak. No:3

Eresinler SER Plaza, A-B Blok-Kat:4-5

34197 Yenibosna-İstanbul

Tel: 0212 474 20 48

E-mail: penti@penti.com.tr

Bir önceki yazımız olan Bereket Döner Bayilik Veriyor! başlıklı makalemizde Bereket Döner Bayilik ve Bereket Döner Şubesi açma hakkında bilgiler verilmektedir.

15 yorum

 1. Sevgili Penti Ailesi
  Yurt dışında Almanya’da yaşıyorum ve her Türkiye geldigimde pentiye uğrayıp mutlaka senelik alışverişimi yaparım.Pentinin burada olmayışı son derece üzdü. Almanya Köln e bayilik vermeyi düşünürmüsünüz? Beni bu konuda bilgilendirmenizi rica ediyorum.
  Saygılarımla
  Aynur Ludolph
  Tel. 004915789271534

 2. Merhaba,
  Ben 15 yildir Ingiltere’de Hampshire bolgesinde yasiyorum.Franchise olarak bir subeniz burda Guildford shoppingcentre da acmak istiyorum.Bayilik sartlarinizi ogrenebilirmiyim lutfen?

 3. Merhaba bursa balatta şu an çok popüler nezih özel kesimin oturtduğu ve alış veriş yemek kahve içerek zaman geçirdiği turkıaz plus ta penti mağazası açmayı düşünüyorum şartlarınızı öğrenebilirmiyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*