Pizza Pizza Franchise Veriyor!

Türkiye’nin yerli pizza markası olan Pizza Pizza en yaygın şube ağı ile sektörde %30 söz sahibi konumunda. Franchise vererek 2015 yılında büyüme hedeflerini arttıran firma, Türkiye genelinde 144 şube sayısını arttırmayı planlıyor. Bir şubesinin ortalama cirosu 100 bin TL + KDV olan Pizza Pizza önümüzdeki  5 yıl içerisinde cirosu ve şube sayısı ile Türkiye’nin bir numarası olmayı hedefliyor. Franchise ile bu hedefi doğrultusunda lezzetini daha çok kişiye ulaştırmak için kollarını sıvamış durumda.

Türkiye’de 144 toplamda 156 şubesi bulunan firmanın yıl sonuna kadar şube sayısını arttırmayı planladığı biliniyor. Firma franchise sistemiyle önem verdiği iller arasında İstanbul başta olmak üzere Ankara, Samsun, Bursa, Adana, Trabzon, Malatya ve Tekirdağ bulunuyor.

YATIRIM BEDELLERİ VE KAR ORANLARI

Pizza Pizza şubesi için başlangıç bedeli 20 bin dolar. Toplam yatırım maliyetleri dükkanın büyüklüğü, konumu gibi birçok özelliğe bağlı olarak 250-350 bin TL.arasında değişmektedir. Pizza Pizza şubeleri için yatırımcılara geri dönüş süresi olarak 18-24 ay olarak süre vermiştir. Kar marjı oranı ise %15 olarak belirtilmiştir.

Pizza Pizza franchise alacak yatırımcıları özenle seçmekte ve bir takım kriterler istemekte.

Pizza Pizza Franchise başvurusu yapmak için tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Penti Bayilik Veriyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*