Pratik Hava Yatağı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte devrim niteliğinde yeni girişimlerin sahne almasına da tanık olduk. İnsan nefesiyle sadece saniyeler içerisinde şişen hava yatağı da nitekim bunlardan birisi.

Windcatcher adı verilen bu yatağı ile sadece saniyeler içerisinde birkaç nefesle yatağı kullanılabilir hala getirebilirsiniz. Eski ve demode kamplarda kullanılan ürünleri şişirmek ve söndürmek için boş yere nefesinizi ve zamanınızı tüketmeyin.

Diğer eski hava yataklarında şişirme işlemi yapılırken ağız kısmı çok büyük olmasında dolayı yeterli hava basıncı oluşturulmaz ve bu yatakları şişirirken çok fazla efor harcarsınız. Windcatcher’da ise geniş üfleme ağzı ile 15 kat daha fazla nefes ve enerji tüketmek yerine sadece 5 nefes ile saniyeler içerisinde herhangi bir pompa vs. kullanımına gerek kalmadan yatağınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilindiği üzere şişme yataklar çantalar büyük bir yer kaplamaktadır. Windcatcher’ın 9 x 3,5 inçlik boyutu sayesinde çantanızda gereksiz yer kaplamaz ve çantanıza daha fazla eşya almanıza kolaylık sağlar.  Bu ürünün satış fiyatı şuan itibariyle 99 dolar. Güzel bir yaratıcı girişim örneği olan ürün büyük bir ilgi görmüş durumda. Girişimciler bu ürünün Türkiye’deki satışını yaparak oldukça güzel kazançlar elde edebilirler.

Bir önceki yazımız olan Japon Diyet Gözlüğü başlıklı makalemizde diyet gözlüğü, diyet gözlüğü işi ve japon diyet gözlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*