QNB Finansbank Kredi Kartına Nasıl Başvurulur?

QNB Finansbank A.Ş.  26 Ekim 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. QNB Finansbank Türkiye’de halka açılan ilk özel sektör bankasıdır. 2006 yılında National Bank of Greece’ in Türk bankacılık sektörüne girmek istemesinden dolayı Finansbank’ın 2.7 milyar euroya  satılmasında anlaşılmıştır. Şu anda 543 şubesi bulunan QNB Finansbank 2012 yılında ilk şubesiz banka olma özelliğini taşıyan internet bankacılığı Enpara.com’u müşterilerine sunmuştur. Daha sonra ise Ortadoğu’nun ve Afrika’nın en büyük ikinci  bankası olan Katar Ulusal Bankası olarak da geçen QNB Group tarafından 2016 yılında  National Bank of Greece’ten satın alınmıştır. Bu işlem ile birlikte Finansbank’ın logosunda ve isminde değişikliğe gidildi. QNB Finansbank, QNB First ve CardFinans  gibi kredi kartlarını müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

QNB Finansbank kredi kartına nasıl  başvurabilirim?

1-  Türkiye’de bulunan şubelerden istediğiniz kredi kartına başvuru formu ve T.C. kimlik kartınız veya pasaportunuzun fotokopisi ile birlikte başvurabilirsiniz. Bulunduğunuz yerdeki en yakın şubeyi öğrenmek için QNB Finasbank’ın internet şubesinde bulunan ATM ve Şubeler sekmesini kullanarak ulaşabilirsiniz.

2- QNB Finansbank müşterisiyseniz İnternet Şubesi aracılığıyla Müşteri veya T.C. Kimlik Numaranız ve Finans şifreniz ile başvuru yapabilirsiniz.

3-  QNB Finansbank Cep şubesi  uygulamasını üzerinden de giriş yaparak başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz.

4- QNB Finansbank’ın internet adresi olan www.qnbfinansbank.com üzerinden Kartlar sekmesinde istediğiniz kartı seçtikten sonra Hemen Başvur bölümüne tıklayarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

5- QNB Finansbank  0850 222 0 900 çağrı merkezi numarasını arayarak  kredi kartınıza başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*