Şekerbank Kredi Kartlarına Nasıl Başvurulur?

Şekerbank A.Ş. pancar üreticisine finansal yardım etmek amacıyla 1953 yılında kurulmuştur. İlk adı Pancar Kooperatifleri Bankasıdır ve daha sonra Ankara’ya taşınınca bugünkü  ismini almıştır. Türkiye’nin özel sermayeli mevduat bankalarından biri olan Şekerbank 257 şubeye sahiptir. Ayrıca şu anda  sadece pancar üreticilerine değil, diğer tarım işleri ile uğraşan müşterilerine, esnaf  veya halkın herhangi bir kesiminden olan bireylere de gerekli şartlar altında  yardım sağlamaktadır.  Kredileri, kredi kartları ve çeşitli kampanyaları ile müşterilerini düşünen bir banka olan Şekerbank’ın her bireye hitap edecek şekilde kredi kartları da mevcuttur. Bunlardan bir kaçı Şeker Bonus, Memleketim Bonus, Şeker kartı gibi isimleri bulunan kredi kartlarıdır. Her biri ayrı özellikte olup müşterilerine özel avantajlarıyla alışverişinizi keyifle halde yapma imkanı sunar.  Alışverişinizi yaparken bir yandan da size bonus kazandıran , yurt içi veya yurt dışında alışverişinizi kesintisiz ve taksitli bir şekilde ödeme imkanı sunan kredi kartlarındandır.  Alışverişlerinizden kazandığınız bonuslarınız sayesinde yapacağınız alışverişlerinizi bedavaya alma imkanı da Şekerbank kredi kartları aracılığıyla size sunulmaktadır.

Şekerbank kredi kartlarına nasıl başvurabilirim?

1- Şubelere gerekli belgelerinizi yanınızda götürerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

2-  İnternet şubesi üzerinden bilgilerinizi eksiksiz ve tam doldurarak başvurabilirsiniz.

3- Şekerbank SMS aracılığıyla  istediğiniz kredi kartınızın adını ve T.C. Kimlik numaranızı 1953’e mesaj atarak başvurunuzu kabul etmektedir.

4- Çağrı merkezine ait olan 0850 222 78 78 numarayı arayarak gerekli bilgilerinizle kredi kartınıza başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Kredi Kartlarına Nasıl Başvurulur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*