Sepet Süsleme İşi

Sevgili okurlar merhaba, Bu yazımızda da sizlere sepet süsleme işinden bahsetmek istiyoruz. Farklı bir iş olan evde sepet süsleme işi zevk alarak yapabileceğiniz işler arasında yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda bu tarz süslü eşyalara artan talep bu iş kolunu canlandırıştır.

Özellikle de bayanların dikkatini çeken bu tarz süslü sepetler yine bayanlara alternatif iş kolu sağlamaktadır. Evinde oturarak zevkle süslü sepetler üretebilmektedirler. İster örğülü sepetler isterse hasır sepetler son zamanlarda çok fazla evlerde yerini almaktadır. Özellikle hasır sepetler gösteriş anlamında da bayanların ilgisini çekmektedir. Size sunacağımız sepet resimleriyle de fikir edinebilir aynı zamanda kendinizde yeni seçenekler oluşturup diğer okuyucularımızada yardımcı olabilirsiniz.

Evde bulunan plastik yoğurt kaplarından da nişan sepeti gibi sepetler çok kolay oluşturabilirsiniz. Plastik kabın etrafına basit bir örgü ipiyle çok şık bir görüntü verebilir bunu banyolarınızda rahatlıkla havlularınızı koymak için kullanabilirsiniz. Ya da evinizde bulunan artık tüllerle ya da bez parçalarıyla şık bir görüntü oluşturup çocuklarınızın odasında güzel bir dekor eşyası olarak kullanabilir arzu ederseniz de bu yeteneğinizi bir iş kolu haline getirip satışa sunabilirsiniz. Diğer yazılarımızıda okuyarak farklı iş seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Kına İşi ( Güncel ) başlıklı makalemizde evde kına işi, Evde kına işi veren firmalar ve evde kına işi veren firmalar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

12 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*