Sevgilinizden Ayırarak Para Kazanıyorlar!

Girişimcilik ruh isteyen bir iştir. Bu ruh sayesinde insanların farklı iş kollarını ürettiklerini görüyoruz.

Bu türden bir haber, ikili ilişkilerle ilgili bir girişimcilik hareketi ile bizleri karşılıyor.

Hayat içerisinde insanlar aşk duygusunu duydukları karşı cinsle birlikte yaşar. Bu yaşantılar sürekli olması niyetiyle başlasa da, zamanla yolların ayrılması durumuyla karşılaşılmaktadır.

Ancak bu olay kolay olmayan, hayat içerisinde zor olarak nitelendirilebilecek durumlardandır.İşte bu durumun farkında olan girişimciler, ayrılık için bir hizmet ortaya çıkarıyorlar.

Sevgilisinden ayrılmakta zorluk yaşayan insanlar için ’The Breakup Shop’ isminin verildiği bir ‘online ayrılık’ hizmeti kullanıcılarla buluştu.

Bu çok ilginç iş fikri MacKenzie ve Evan adında Kanada’da yaşayan iki öz kardeş tarafından ortaya çıkarıldı. Bu sistemin amacı, sevgilisinden ayrılmak isteyen ancak bu konuda sıkıntı yaşayan insanlara yardımcı olmak ve bu işlemin ardından maddi anlamda bir karşılık almak.

İnternet üzerinden mağaza olarak hizmet veren bu sistem kullanıcılarına farklı seçenekler sunuyor. E-posta ya da mesaj yoluyla bir ayrılma yaşamak için 10 dolar, mektup göndererek ayrılma yaşamak için 20 dolar,telefon yolu ile ayrılma için ise 29 dolar gibi bir ücretle karşı karşıya kalıyoruz. Bir de Full Breakup Hediye Paketi adı verilen lüks bir hizmet var. Bu hizmetin ücreti 80 dolardan başlıyor ve sevgilinize ayrılık konusunda sıkıntı yaşamaması için çeşitli hediyeler gönderebiliyorsunuz. Bir anlamda bu paket sayesinde özür maiyetinde bir durum oluşuyor.

Bu hizmetten yararlanmak adına öncelikle Breakup Shop’dan sipariş talebinde bulunuyorsunuz. Sipariş talebinizin hemen ardından ilişkinizi neden sonlandırmak gibi bir talepte bulunduğunuza dair fikirleri ve bilgileri öğrenmek için ekip sizinle iletişime geçiyor. Bu bilgi alma halinden hemen sonra,sipariş ile seçtiğiniz paketin içerdiği ayrılma yöntemine göre, dikkatli şekilde haber vermek için karşı tarafla iletişime geçiliyor. Bu iletişim kurma durumunda mantıklı ve geçerli bir ayrılma nedeni sunarak, en sevecen şekilde durumu anlatıyorlar. Durum bu kadar basit yani.

Gördüğünüz gibi sevgilinizden ayrılmanıza yardımcı olarak para kazanma gibi bir ek iş durumuyla karşıyayız. Bu servise başvurmak sizin tercihinize kalmış.

Bir önceki yazımız olan Para Kazandıran Hobiler başlıklı makalemizde kazançlı hobiler 2016, kazandıran hobiler 2016 ve para kazandıran hobiler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*