VakıfBank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Vakıflar Bankası, kısa adıyla VakıfBank, 1954 yılında kurulmuş kamu sermayeli bir bankadır.  Faaliyetlerini ülkenin büyümesi, gelişmesi ve dünya ekonomisi arasında yer almak için bankacılık sektörünü geliştirmeyi amaç edinmiş ve müşterilerinin hizmetini düşünen VakıfBank, finansal alanda uzmanlaşmış Türkiye’nin büyüklük açısından en büyük 7. bankasıdır. Kasım 2005 yılından itibaren halka arz edilmiştir. Amerika’da 1, Bahreyn’de 2 adet olmak üzere toplamda 3 yurtdışı şubesi vardır. Avusturya’da VakıfBank International AG ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde World Vakıf Off-Shore Banking Ltd. ve Kıbrıs Vakıflar Bank Ltd. ile ortaklıkları bulunmaktadır. Bireysel, kurumsal, ticari, tarım ve KOBİ bankacılığı gibi hizmetleri bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen VakıfBank, Worldcard ve diğer kredi kartları ile dünyanın her yerinde kolayca nakit ihtiyacını karşılama ve alışveriş yapma gibi kolaylıkları sunmuştur.

VakıfBank kredi kartlarına nasıl başvurabilirim?

1-  Türkiye’de bulunan 951 adet şube yardımıyla kredi kartı başvurunuzu gerekli belgelerle birlikte kolayca yapabilirsiniz. T.C. kimlik kartınız ve gelir belgeniz kredi kartı başvurunuz için yeterlidir.

2-  İnternet bankacılığı üzerinden VakıfBank müşterileri www.subesizbankacılık.vakıfbank.com.tr üzerinden T.C. kimlik numaranız ve  şifrenizle giriş yaparak başvurabilmektedir. Müşterisi değilseniz www.vakıfbank.com.tr internet adresinde bulunan Kartlar sekmesinden kartınıza başvurabilirsiniz.

3-   VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasını telefonunuza indirerek kredi kartına başvurabilirsiniz.

4- VakıfBank, VB boşluk T.C. kimlik numaranızı yazıp 5724’e SMS gönderen müşterilerinden de başvuru kabul etmektedir.

5-  Çağrı merkezi numarası olan 0850 222 0 724’u telefonunuzdan tuşlamak kredi kartı başvurunuz için yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan HSBC Kredi Kartına Nasıl Başvurulur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*