Yılbaşı İçin Ek İş Fırsatları

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte hemen hemen her sektörde yaşanan hareketlilik malumunuz. Yılbaşı arifesi, Aralık ayından itibaren hizmet sektörü için yoğun ve hareketli bir dönem başlar. Dolayısıyla yılbaşı bazıları için eğlenceyi ifade ederken, bazıları için para kazanma telaşını ifade edebilir. Biz ikincisine yöneliyoruz ve yılbaşına doğru yaklaşırken bu küresel kutlama gününü nasıl fırsata çevirebileceğinizi anlatıyoruz.

Part – Time Satış Sorumlusu

Yılbaşı yaklaştıkça sevdiklerine hediye almak için mağazalarda sıraya giren müşterilerle birlikte bazen mağazalar bu talebe cevap vermekte zorlanırlar. Bu yüzden yılbaşının yaklaştığı haftalar için ek işe alımlar gerçekleştirerek yüklerini hafifletmek isterler. Bu dönemi çalışarak geçirmek isteyenler ve acil paraya ihtiyacı olanlar içinde bütün ay beklemeden para kazanma anlamında isabetli bir karar olabilir..

Garson – Komi

Hizmet sektörünün önemli bir kısmını oluşturan restoranlar, barlar yada gece kulüpleri için yılbaşı günü belki de senenin en yoğun bir kaç gününden biri olabilir. Bu sebepte mağazalarda olduğu gibi restorantlar ve bar gibi yerler yılbaşı için ‘extra’ olarak eleman, yani komi ve garson temin ederler. Herhangi bir referansla yada şirketler aracılığıyla eleman ihtiyacı olan yerlere yönlendirebilir ve yılbaşını gecesini para kazanarak değerlendirebilirsiniz. Üstelik bahşişlerde cabası!

Yılbaşı Ürünleri

Halihazırda satışını yaptığınız ürünleri yılbaşı temasıyla yeniden dekore ederek yenilik yaratmak hiçte fena bir fikir değil. Yılbaşı konseptiyle ürünleri eskisinden daha cazip hale getirebilir ve daha önce ulaşamadığınız müşteri kitlesine dahi ulaşabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan Anahtar Kelime Raporları Satmak başlıklı makalemizde anahtar kelime raporları ve para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*